Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bizot met Stade Brestois naar Champions League

Doelman Bizot met Stade Brestois naar Champions League

TOULOUSE (ANP) - Marco Bizot mag volgend seizoen met Stade Brestois aan de groepsfase van de Champions League deelnemen. De 33-jarige doelman won met zijn ploeg de uitwedstrijd tegen Toulouse (0-3) en eindigde zo op de derde plaats van Ligue 1. Bizot verliet drie jaar geleden AZ voor zijn huidige Franse club.

Mahdi Camara, Jordan Amavi en Kenny Lala maakten de doelpunten voor Stade Brestois. Thijs Dallinga had ook in de laatste speelronde van het seizoen weer een basisplaats bij Toulouse. Stade Brestois profiteerde van het gelijkspel van Lille tegen OGC Nice (2-2). Lille eindigde daardoor als vierde en neemt in het nieuwe seizoen deel aan de voorronden van de Champions League.

Gaëtan Laborde zette OGC Nice nog op voorsprong. Maar vervolgens scoorden Hákon Arnar Haraldsson en Benjamin André voor Lille. Maar in blessuretijd trof Jordan Lotomba nog doel voor de bezoekende ploeg van trainer Francesco Farioli, die een belangrijke kandidaat is voor de functie van hoofdtrainer bij Ajax. De Italiaanse coach gaf Pablo Rosario, oud-speler van PSV, een basisplaats. Nice is als vijfde geëindigd en speelt komend seizoen in de Europa League.

FC Lorient

Kampioen Paris Saint-Germain en het als tweede geklasseerde AS Monaco hadden zich al geplaatst voor het hoofdtoernooi van de nieuwe editie van de Champions League.

FC Lorient degradeerde als tweede club uit Ligue 1. De club schoot weinig op met een zege op Clermont Foot (5-0), dat al eerder was gedegradeerd en als nummer laatst afscheid neemt van de hoogste voetbalklasse van Frankrijk.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

5 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

5 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

5 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

5 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

7 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

8 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

9 uur geleden