Doelman Bijlow keert terug in basisploeg van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow verdedigt zaterdagavond het doel van Feyenoord in het thuisduel met AZ. Hij krijgt de voorkeur boven Timon Wellenreuther, die woensdag bij twee doelpunten in de fout ging in het verloren thuisduel met Ajax (0-2).
Trainer Brian Priske benoemde Wellenreuther in de aanloop naar het seizoen als eerste doelman. De Duitser maakte ook al geen sterke indruk in duels met Bayer Leverkusen, Willem II en Benfica. "Ik heb in het begin van het seizoen gezegd dat we twee goede doelmannen hebben. Dat vind ik nog steeds. Timon is ook een goede keeper. Het is ook niet alleen die wedstrijd tegen Ajax. Ik ben na die wedstrijd wel gaan nadenken en heb een langere periode geanalyseerd. Hij heeft zeker ook goede dingen gedaan, maar ik vond het tijd om iets te veranderen. Ook omdat we met Justin nog een goede doelman hebben."
Feyenoord mist tegen AZ de geblesseerde Ayase Ueda en Antoni Milambo. Beide spelers zijn onvoldoende fit uit het duel met Ajax gekomen. Ueda laat vrijdagmiddag een scan van zijn blessure maken. Calvin Stengs heeft de training hervat maar ontbreekt ook nog tegen AZ. Jordan Lotomba kan waarschijnlijk dinsdag weer meedoen tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Santiago Giménez en Quilindschy Hartman ontbreken al langer bij Feyenoord.
Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, met een voorsprong van 2 punten op AZ, dat al zes opeenvolgende duels niet heeft gewonnen. "Maar ze hebben een goede ploeg", zei Priske. "Dat weten we."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
4 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
7 uur geleden