
Doelman Bijlow keert terug in basisploeg van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow verdedigt zaterdagavond het doel van Feyenoord in het thuisduel met AZ. Hij krijgt de voorkeur boven Timon Wellenreuther, die woensdag bij twee doelpunten in de fout ging in het verloren thuisduel met Ajax (0-2).
Trainer Brian Priske benoemde Wellenreuther in de aanloop naar het seizoen als eerste doelman. De Duitser maakte ook al geen sterke indruk in duels met Bayer Leverkusen, Willem II en Benfica. "Ik heb in het begin van het seizoen gezegd dat we twee goede doelmannen hebben. Dat vind ik nog steeds. Timon is ook een goede keeper. Het is ook niet alleen die wedstrijd tegen Ajax. Ik ben na die wedstrijd wel gaan nadenken en heb een langere periode geanalyseerd. Hij heeft zeker ook goede dingen gedaan, maar ik vond het tijd om iets te veranderen. Ook omdat we met Justin nog een goede doelman hebben."
Feyenoord mist tegen AZ de geblesseerde Ayase Ueda en Antoni Milambo. Beide spelers zijn onvoldoende fit uit het duel met Ajax gekomen. Ueda laat vrijdagmiddag een scan van zijn blessure maken. Calvin Stengs heeft de training hervat maar ontbreekt ook nog tegen AZ. Jordan Lotomba kan waarschijnlijk dinsdag weer meedoen tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Santiago Giménez en Quilindschy Hartman ontbreken al langer bij Feyenoord.
Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, met een voorsprong van 2 punten op AZ, dat al zes opeenvolgende duels niet heeft gewonnen. "Maar ze hebben een goede ploeg", zei Priske. "Dat weten we."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft linksback Milos Kerkez overgenomen van Bournemouth. De 21-jarige Hongaar tekent bij de club van coach Arne Slot een contract voor meerdere seizoenen. De Engelse landskampioen betaalt volgens Engelse media ruim 45 miljoen euro voor de verdediger.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft Joris van Overeem voor twee seizoenen vastgelegd. De 31-jarige middenvelder komt transfervrij over, na het aflopen van zijn contract bij Maccabi Tel Aviv.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles speelt de eerste wedstrijd van het seizoen bij Fortuna Sittard op 8 augustus zonder eigen supporters. De club uit Deventer meldt dat de straf het gevolg is van wanordelijkheden na vuurwerkincidenten in de wedstrijd tegen PSV in de halve finale van de KNVB-beker.
2 uur geledenSEATTLE (ANP) - Voetbalclub River Plate uit Argentinië is op het WK voor clubs in de Verenigde Staten gestrand in de groepsfase na een nederlaag tegen Internazionale. In Seattle wonnen de Italianen met 2-0. Monterrey uit Mexico won in dezelfde groep met 4-0 van het Japanse Urawa Red Diamonds en gaat achter Inter als nummer twee door naar de achtste finales.
6 uur geledenKOSICE (ANP) - Duitsland staat op het Europees kampioenschap onder 21 in de finale. In Kosice werden de Franse voetballers met 3-0 verslagen.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt bij Feyenoord. De linkervleugelverdediger laat dat weten via een videoboodschap op Instagram, waarin hij de fans van de Rotterdammers bedankt.
16 uur geledenBRUGGE (ANP) - Ludovit Reis verruilt Hamburger SV voor Club Brugge. De 25-jarige voormalige Nederlandse jeugdinternational ondertekent een vierjarig contract bij de Belgische club.
16 uur geleden