Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bijlow keert terug in basisploeg van Feyenoord

Doelman Bijlow keert terug in basisploeg van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow verdedigt zaterdagavond het doel van Feyenoord in het thuisduel met AZ. Hij krijgt de voorkeur boven Timon Wellenreuther, die woensdag bij twee doelpunten in de fout ging in het verloren thuisduel met Ajax (0-2).

Trainer Brian Priske benoemde Wellenreuther in de aanloop naar het seizoen als eerste doelman. De Duitser maakte ook al geen sterke indruk in duels met Bayer Leverkusen, Willem II en Benfica. "Ik heb in het begin van het seizoen gezegd dat we twee goede doelmannen hebben. Dat vind ik nog steeds. Timon is ook een goede keeper. Het is ook niet alleen die wedstrijd tegen Ajax. Ik ben na die wedstrijd wel gaan nadenken en heb een langere periode geanalyseerd. Hij heeft zeker ook goede dingen gedaan, maar ik vond het tijd om iets te veranderen. Ook omdat we met Justin nog een goede doelman hebben."

Feyenoord mist tegen AZ de geblesseerde Ayase Ueda en Antoni Milambo. Beide spelers zijn onvoldoende fit uit het duel met Ajax gekomen. Ueda laat vrijdagmiddag een scan van zijn blessure maken. Calvin Stengs heeft de training hervat maar ontbreekt ook nog tegen AZ. Jordan Lotomba kan waarschijnlijk dinsdag weer meedoen tegen Red Bull Salzburg in de Champions League. Santiago Giménez en Quilindschy Hartman ontbreken al langer bij Feyenoord.

Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, met een voorsprong van 2 punten op AZ, dat al zes opeenvolgende duels niet heeft gewonnen. "Maar ze hebben een goede ploeg", zei Priske. "Dat weten we."

Meer uit Voetbal

Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

1 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

1 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

1 uur geleden
Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

2 uur geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

2 uur geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

4 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

4 uur geleden