Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bijlow keert terug bij Feyenoord voor duel met Vitesse

Doelman Bijlow keert terug bij Feyenoord voor duel met Vitesse

ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow keert zaterdag terug onder de lat als Feyenoord het opneemt tegen Vitesse. De doelman is hersteld van een polsblessure die hem twee maanden aan de kant heeft gehouden.

Bijlow krijgt weer de voorkeur boven Timon Wellenreuther. "Ik denk dat Justin vooral heel blij is dat hij weer fit is", zei trainer Arne Slot. "Daarbij komt dat hij weer gaat keepen, daar zal hij ongetwijfeld ook blij mee zijn. Maar dat is denk ik ook iets wat hij verwacht had. Aangezien ik er nooit een geheim van heb gemaakt dat hij onze eerste keeper is. Justin is fit, oogt fris en heeft heel veel zin om weer te keepen. Ik hoop alleen dat hij niet heel veel te doen krijgt."

Santiago Giménez, met twaalf doelpunten topscorer van de Eredivisie, is de spits van Feyenoord in het thuisduel met Vitesse. De aanvaller uit Mexico keerde pas donderdag terug in Rotterdam, na interlands tegen Ghana en Duitsland.

Nederlands elftal

Voor de geblesseerde Gernot Trauner en Luka Ivanusec komt het duel met Vitesse nog te vroeg. Feyenoord in de nummer 4 van de Eredivisie en heeft 4 punten minder dan koploper PSV. Vitesse staat op de elfde plaats.

Feyenoord won slechts één van de laatste acht competitiewedstrijden tegen Vitesse. "Maar daar hecht ik weinig waarde aan", zei Slot, die genoten heeft van het spel van Quilindschy Hartman in zijn eerste twee wedstrijden voor het Nederlands elftal. "Met name tegen Frankrijk liet hij een goede indruk achter. Hij kreeg het in zijn eerste interland voor elkaar om dezelfde indruk achter te laten als bij Feyenoord. Dat is knap."

Meer uit Voetbal

Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

1 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

4 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

5 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

5 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

11 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

14 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

1 dag geleden