Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bijlow keert terug bij Feyenoord voor duel met Vitesse

Doelman Bijlow keert terug bij Feyenoord voor duel met Vitesse

ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow keert zaterdag terug onder de lat als Feyenoord het opneemt tegen Vitesse. De doelman is hersteld van een polsblessure die hem twee maanden aan de kant heeft gehouden.

Bijlow krijgt weer de voorkeur boven Timon Wellenreuther. "Ik denk dat Justin vooral heel blij is dat hij weer fit is", zei trainer Arne Slot. "Daarbij komt dat hij weer gaat keepen, daar zal hij ongetwijfeld ook blij mee zijn. Maar dat is denk ik ook iets wat hij verwacht had. Aangezien ik er nooit een geheim van heb gemaakt dat hij onze eerste keeper is. Justin is fit, oogt fris en heeft heel veel zin om weer te keepen. Ik hoop alleen dat hij niet heel veel te doen krijgt."

Santiago Giménez, met twaalf doelpunten topscorer van de Eredivisie, is de spits van Feyenoord in het thuisduel met Vitesse. De aanvaller uit Mexico keerde pas donderdag terug in Rotterdam, na interlands tegen Ghana en Duitsland.

Nederlands elftal

Voor de geblesseerde Gernot Trauner en Luka Ivanusec komt het duel met Vitesse nog te vroeg. Feyenoord in de nummer 4 van de Eredivisie en heeft 4 punten minder dan koploper PSV. Vitesse staat op de elfde plaats.

Feyenoord won slechts één van de laatste acht competitiewedstrijden tegen Vitesse. "Maar daar hecht ik weinig waarde aan", zei Slot, die genoten heeft van het spel van Quilindschy Hartman in zijn eerste twee wedstrijden voor het Nederlands elftal. "Met name tegen Frankrijk liet hij een goede indruk achter. Hij kreeg het in zijn eerste interland voor elkaar om dezelfde indruk achter te laten als bij Feyenoord. Dat is knap."

Meer uit Voetbal

België begint WK met zwaarbevochten gelijkspel tegen Egypte

SEATTLE (ANP) - België heeft met de nodige moeite een punt overgehouden aan zijn eerste groepsduel op het WK voetbal. De formatie van bondscoach Rudi Garcia speelde in het Seattle Stadium met 1-1 gelijk tegen Egypte.

1 uur geleden
Doelman Cillessen kondigt vertrek bij NEC aan

NIJMEGEN (ANP) - Doelman Jasper Cillessen vertrekt bij NEC. Dat maakte de 37-jarige oud-international bekend op Instagram. "Vandaag heb ik helaas besloten om mijn contract bij NEC niet met één jaar te verlengen", schreef de keeper.

3 uur geleden
Doelman Vozinha ziet 'harde werk' Kaapverdië beloond worden

ATLANTA (ANP/DPA) - Doelman Josimar Vozinha heeft met talloze reddingen een groot aandeel gehad in het 0-0-gelijkspel van Kaapverdië tegen Spanje op het WK. De 40-jarige keeper werd na afloop van het debuut van Kaapverdië op het WK uitgeroepen tot man van de wedstrijd van de ploeg waarin ook vijf in Rotterdam geboren spelers meededen.

3 uur geleden
Geen paniek bij Spaanse bondscoach na 0-0 tegen Kaapverdië

ATLANTA (ANP/RTR/AFP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente ziet geen reden tot paniek na het teleurstellende 0-0-gelijkspel tegen WK-debutant Kaapverdië. "In ons plan hebben we nog zeven wedstrijden te gaan, tot en met de finale", zei hij na afloop in de persconferentie.

3 uur geleden
Summerville beseft na WK-treffer dat hij op hoogste podium staat

DALLAS (ANP) - Veel berichten op zijn mobiele telefoon doen Crysencio Summerville beseffen dat hij in zijn eerste WK-wedstrijd een bijzondere prestatie heeft geleverd. "Ik heb reacties van trainers, vrienden en familie ontvangen", vertelt hij een dag na het gelijkspel van het Nederlands elftal tegen Japan (2-2). "Ik heb nog niet iedereen beantwoord. Maar ik besef waar ik ben gekomen nu."

3 uur geleden
Kaapverdische Rotterdammers vieren feest na gelijkspel op WK

ROTTERDAM (ANP) - Supporters van het voetbalelftal van Kaapverdië hebben maandagavond een groot feest gevierd in Rotterdam na de wedstrijd van hun team op het WK. Zo feestten honderden mensen op het Heemraadsplein in stadsdeel Delfshaven. Auto's reden toeterend en met vlaggen van het Afrikaanse land rond.

3 uur geleden
Nederlands getint Kaapverdië verrast met 0-0 tegen Spanje op WK

ATLANTA (ANP) - Kaapverdië heeft voor een grote verrassing gezorgd door gelijk te spelen tegen Spanje bij het debuut op het WK voetbal. In het Atlanta Stadium hielden de voetballers uit Kaapverdië, onder wie enkele in Rotterdam geboren spelers, de Europees kampioen op 0-0 en zorgden daarmee meteen voor het eerste WK-punt ooit.

5 uur geleden