Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bijlow geniet van rentree bij Feyenoord

Doelman Bijlow geniet van rentree bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow vierde met een zege op AS Roma zijn rentree bij Feyenoord (1-0). "Het is heerlijk om weer terug te zijn", zei de doelman die ruim twee maanden aan de kant stond met een polsblessure. "Zeker als het zo afloopt."

Bijlow trainde al twee weken mee met Feyenoord. Hij werd de afgelopen maanden vervangen door Timon Wellenreuther. Maar voor trainer Arne Slot was het een uitgemaakte zaak dat Bijlow tegen AS Roma zou keepen. "Want hij is weer fit", zei de coach. "En een fitte Bijlow is misschien wel de keeper voor het Nederlands elftal. Al ga ik daar niet over natuurlijk."

Bijlow was best gespannen voor het duel met AS Roma. "Maar ik probeerde rustig te blijven. Ik heb mijn ding gedaan en alles op mezelf laten afkomen. Het was best lastig om bepaalde situaties goed in te schatten. Ik heb toch even niet meegedaan. Gelukkig heb ik goede keepers om me heen en een goede keeperstrainer waar ik mee kan praten."

Bijlow koos de goede hoek toen Lorenzo Pellegrini een strafschop mocht nemen. De bal belandde op de paal. Bijlow had de bal misschien wel gehad als Pellegrini in de uiterste hoek had geschoten. "Dat kan ik nu wel stoer zeggen", antwoordde hij. "Ik ben vooral blij dat die bal er niet in ging. Het wordt volgende week nog een heel zware klus voor ons. Maar deze zege is voor ons een goed resultaat."

Meer uit Voetbal

Geen winnaar bij duel tussen FC Volendam en Go Ahead Eagles

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.

1 uur geleden
NEC haalt IJslander Willumsson terug naar Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.

1 uur geleden
Anderlecht ontslaat trainer Hasi om slechte resultaten

BRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.

2 uur geleden
Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

2 uur geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

2 uur geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

4 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

4 uur geleden