Doelman Bijlow begint met Feyenoord aan uitduel met AZ
ALKMAAR (ANP) - Justin Bijlow keert terug onder de lat bij Feyenoord. De keeper is weer fit en verdedigt het doel in het uitduel met AZ, aanvang 16.45 uur.
Bart Nieuwkoop en Eric Botteghin krijgen ook weer het vertrouwen van trainer Dick Advocaat, net als Orkun Kökçü.
Bij AZ is Calvin Stengs voldoende fit om te starten. Hij was afgelopen week ziek en sloot pas zaterdag aan bij de groepstraining. Teun Koopmeiners draagt weer de aanvoerdersband, op zijn 23e verjaardag.
Opstellingen.
AZ: Bizot; Sugawara, Hatzidiakos, Martins Indi en Wijndal; Koopmeiners, Stengs en Midtsjø; Gudmundsson, Boadu en Karlsson.
Feyenoord: Bijlow; Nieuwkoop, Botteghin, Senesi en Malacia; Fer, Toornstra en Kökcü; Berghuis, Linssen en Sinisterra.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
8 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
18 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden