Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Benítez keert na knieblessure terug bij PSV

Doelman Benítez keert na knieblessure terug bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Walter Benítez keert terug in de selectie van PSV. De 30-jarige Argentijnse doelman stond ruim een maand aan de kant met een knieblessure. Benítez staat zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior direct weer onder de lat, aldus trainer Ruud van Nistelrooij.

Benítez liep de blessure eind februari tijdens een training op en liet zich kort daarna opereren. Joël Drommel nam de plek van de Zuid-Amerikaan, die vorig jaar zomer overkwam van de Franse club OGC Nice, in de tussentijd over. Drommel is dit seizoen in de bekerwedstrijden wel de eerste keus en hij staat ook eind april in de finale tegen Ajax in de basis, liet Van Nistelrooij weten.

Verdediger Jarrad Branthwaite en aanvaller Anwar El Ghazi ontbraken dinsdag in de halve eindstrijd van de KNVB-beker bij Spakenburg (1-2). Beide spelers zijn tegen Excelsior weer beschikbaar, net als verdediger Olivier Boscagli.

PSV en Ajax hebben allebei 8 punten minder dan koploper Feyenoord en richten zich voorlopig op de tweede plaats. Die positie geeft komend seizoen recht op deelname aan de voorrondes van de Champions League. De bekerfinale in De Kuip tussen Ajax en PSV is op zondag 30 april. Vorig seizoen stonden die twee clubs ook in de eindstrijd. PSV won toen met 2-1.

Meer uit Voetbal

PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

5 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

6 uur geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

6 uur geleden
Arsenal wint bij Slavia Praag ook vierde duel in Champions League

PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.

7 uur geleden
PSV-trainer Bosz houdt tegen Olympiakos vast aan spits Til

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.

9 uur geleden
Galatasaray mist Akgün en Gündogan tegen Ajax

ISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.

12 uur geleden
PSG-aanvaller Doué wint prijs voor grootste voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.

12 uur geleden