Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bednarek vertrekt bij Heerenveen

Doelman Bednarek vertrekt bij Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Doelman Filip Bednarek vertrekt bij sc Heerenveen. De Pool keert terug naar zijn geboorteland en gaat aan de slag bij Lech Poznán.

De 27-jarige doelman stond de afgelopen twee jaar onder contract bij Heerenveen. Hij speelde eerder ook voor De Graafschap, FC Twente en FC Utrecht.

Bednarek was eigenlijk tweede doelman bij Heerenveen. Hij kreeg het afgelopen seizoen een basisplaats toen Warner Hahn geblesseerd raakte. Bednarek moet bij Lech Poznan concurreren met Mickey van der Hart.

Heerenveen moet op zoek naar nieuwe doelmannen omdat ook Hahn al heeft aangeven dat hij zijn aflopend contract niet wil verlengen. Hahn staat open voor een buitenlands avontuur.

Meer uit Voetbal

Amerikaanse arbiter fluit halve finale WK Engeland - Argentinië

ATLANTA (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld om de halve finale op het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië in goede banen te leiden. De 44-jarige Elfath had eerder de leiding over het duel van het Nederlands elftal met Japan in de groepsfase van het toernooi.

3 uur geleden
Makkelie over overlijden collega Dieperink: hartverscheurend

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.

19 uur geleden
Feyenoord verhuurt verdediger Plug aan Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.

22 uur geleden
Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink (38) overleden

ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.

1 dag geleden
AZ deelt kennis over voetbaltalenten met Franse club Nancy

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.

1 dag geleden
Kane belooft beter Engeland in halve finale WK tegen Argentinië

ATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.

1 dag geleden
Telstar-aanvoerder Bakker kiest voor avontuur in Zuid-Korea

ANYANG (ANP) - Telstar raakt aanvoerder Danny Bakker kwijt aan de Zuid-Koreaanse club FC Anyang. De 31-jarige centrale verdediger stroomt halverwege het seizoen in, want in de hoogste divisie (K-League) zijn al zeventien wedstrijden gespeeld.

1 dag geleden