Doelman Bednarek vertrekt bij Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Doelman Filip Bednarek vertrekt bij sc Heerenveen. De Pool keert terug naar zijn geboorteland en gaat aan de slag bij Lech Poznán.
De 27-jarige doelman stond de afgelopen twee jaar onder contract bij Heerenveen. Hij speelde eerder ook voor De Graafschap, FC Twente en FC Utrecht.
Bednarek was eigenlijk tweede doelman bij Heerenveen. Hij kreeg het afgelopen seizoen een basisplaats toen Warner Hahn geblesseerd raakte. Bednarek moet bij Lech Poznan concurreren met Mickey van der Hart.
Heerenveen moet op zoek naar nieuwe doelmannen omdat ook Hahn al heeft aangeven dat hij zijn aflopend contract niet wil verlengen. Hahn staat open voor een buitenlands avontuur.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie gewonnen: 1-3. De titelverdediger uit Eindhoven maakte in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA een einde aan een serie van vijf onderlinge duels zonder een zege op de club uit de hoofdstad.
30 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een uur spelen stilgelegd, nadat er vuurwerk op het veld werd gegooid. FC Utrecht stond op dat moment op een achterstand van 3-0 in de Galgenwaard.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen PSV. De 18-jarige middenvelder krijgt nog de voorkeur boven aanwinst Sofyan Amrabat, die op 19 juli zijn laatste wedstrijd speelde toen Marokko werd uitgeschakeld door Frankrijk op het WK.
3 uur geleden