Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bayern München: vrachtwagen met chocolade voor De Ligt

Doelman Bayern München: vrachtwagen met chocolade voor De Ligt

MÜNCHEN (ANP) - Matthijs de Ligt kan rekenen op een bijzonder bedankje voor zijn sterke optreden in de Champions League-wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. De Nederlandse verdediger van Bayern München voorkwam woensdagavond met een sliding vlak voor de doellijn een bijna zekere treffer. Dit zorgde bij Bayern-doelman Yann Sommer voor grote dankbaarheid.

"Die redding was ongelooflijk", aldus de Zwitserse keeper, die bij de doelpoging van Paris Saint-Germain in de fout was gegaan. "Ik heb het al een paar keer gezegd, maar ik zet een vrachtwagen met Zwitserse chocolade voor zijn voordeur. Het is geweldig wat hij daar deed. Als het daar mis was gegaan, had de wedstrijd toch een ander verloop kunnen krijgen."

Bayern München won de wedstrijd met 2-0 en schakelde Paris Saint-Germain uit in de achtste finale. In Parijs hadden de Duitsers de uitwedstrijd al met 1-0 gewonnen.

Meer uit Voetbal

Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

32 minuten geleden
De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

10 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

10 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

10 uur geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

11 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

11 uur geleden
Paris Saint-Germain ruimer aan kop na zege op Nantes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.

12 uur geleden