Doekhi vindt dat Vitesse meer had verdiend
WENEN (ANP) - Danilho Doekhi vond dat Vitesse bij Rapid Wien zeker een punt had verdiend. Dat zei de voetballer kort na de nederlaag (2-1) bij ESPN. "De tweede helft waren we beter en kregen we kansen op de gelijkmaker. Helaas is het niet gelukt hier een punt te halen."
De eerste helft daarentegen was slecht, vervolgde Doekhi. "Binnen een minuut krijgen we al een doelpunt tegen en na een kwartier nog een. Na al die tegentreffers van de laatste weken was dat niet goed voor het vertrouwen. We werden er onzeker van. Zoiets gaat toch in je kop zitten."
De rust deed wonderen. "We zeiden tegen elkaar: het is een Europees duel en er komt nog een thuiswedstrijd. Als we een keer scoren doen we weer mee. We maken de 2-1, dat was goed, maar achteraf had er nog meer ingezeten. Nu moeten we het thuis maar afmaken", aldus Doekhi.
Meer uit Voetbal
INGLEWOOD (ANP/BELGA/RTR/AFP) - De Belgische doelman Thibaut Courtois heeft na afloop van de verloren kwartfinale tegen Spanje (2-1) steun uitgesproken voor invaller Senne Lammens, die in het duel een cruciale fout maakte. "Ik heb een dikke knuffel gegeven. Dit is een rotgevoel als doelman. Maar hij is een fantastische keeper en wordt hier alleen maar sterker van", zei Courtois na afloop van de wedstrijd in Los Angeles.
3 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal maakt nog altijd kans op een tweede wereldtitel. De wereldkampioen van 2010 versloeg in de kwartfinales een taai België met 2-1. De winnende goal viel laat in de wedstrijd. Invaller Mikel Merino scoorde in de 88e minuut.
7 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut de 1-1.
7 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse doelman Unai Simón heeft zijn recordreeks van speelminuten op een WK voetbal zonder tegendoelpunten zien eindigen na 649 minuten. De Belg Charles De Ketelaere was de schuldige. Hij maakte in de 41e minuut van de kwartfinale tegen Spanje de 1-1.
7 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - België treedt aan zonder aanvoerder Youri Tielemans tegen Spanje in de kwartfinale van het WK voetbal. De middenvelder is vlak voor de aftrap tijdens de warming-up geblesseerd geraakt. Hans Vanaken vervangt hem in de selectie van bondscoach Rudy Garcia. Het duel wordt gespeeld in het Los Angeles Stadium.
9 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente voert één verrassende wijziging door in zijn basiselftal voor de kwartfinale op het WK voetbal tegen België. Fabián Ruiz neemt op het middenveld de positie over van Pedri. Verder zijn er geen veranderingen in vergelijking met het team dat de wedstrijd begon tegen Portugal in de achtste finales.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Doelman Youri Schoonderwaldt gaat definitief van Sparta Rotterdam naar VVV-Venlo. De 26-jarige keeper speelde vorig seizoen al op huurbasis voor de club uit de Keuken Kampioen Divisie, waar hij eerste doelman was. Hij tekende voor twee seizoenen in Venlo.
18 uur geleden