Doekhi vindt dat Vitesse meer had verdiend
WENEN (ANP) - Danilho Doekhi vond dat Vitesse bij Rapid Wien zeker een punt had verdiend. Dat zei de voetballer kort na de nederlaag (2-1) bij ESPN. "De tweede helft waren we beter en kregen we kansen op de gelijkmaker. Helaas is het niet gelukt hier een punt te halen."
De eerste helft daarentegen was slecht, vervolgde Doekhi. "Binnen een minuut krijgen we al een doelpunt tegen en na een kwartier nog een. Na al die tegentreffers van de laatste weken was dat niet goed voor het vertrouwen. We werden er onzeker van. Zoiets gaat toch in je kop zitten."
De rust deed wonderen. "We zeiden tegen elkaar: het is een Europees duel en er komt nog een thuiswedstrijd. Als we een keer scoren doen we weer mee. We maken de 2-1, dat was goed, maar achteraf had er nog meer ingezeten. Nu moeten we het thuis maar afmaken", aldus Doekhi.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi traint weer mee met de selectie van PSV. Dat vertelde trainer Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar het Eredivisieduel met Willem II. De 23-jarige spits is op de weg terug van een blessure. De training later op vrijdag moet uitwijzen of hij zaterdag tegen de hekkensluiter zijn rentree kan maken.
15 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Thomas van den Belt begint zondag met FC Twente aan de uitwedstrijd tegen Excelsior. De middenvelder vervangt Daouda Weidmann, die een schorsing moet uitzitten voor de rode kaart die hij afgelopen zondag kreeg in het uitduel met AZ.
23 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Etienne Vaessen ontbreekt de komende vier interlands bij Suriname. De doelman van FC Groningen is geschorst voor zijn aandeel in ongeregeldheden na een duel met Guatemala in de Nations League.
1 uur geledenCAIRO (ANP/AFP) - Het toernooi om de Afrika Cup blijft toch om de twee jaar plaatsvinden. Daartoe heeft het uitvoerend comité van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) unaniem besloten, zo werd vrijdag bekendgemaakt. Vorig jaar zei de CAF nog er vanaf 2028 een vierjaarlijks evenement van te maken.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.
15 uur geledenKØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.
15 uur geledenWERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.
17 uur geleden