Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dodental door noodweer in Brazilië opgelopen tot 120

Dodental door noodweer in Brazilië opgelopen tot 120

RECIFE (ANP) - Het aantal doden als gevolg van de hevige regenval en aardverschuivingen in Brazilië is opgelopen tot tenminste 120, hebben de autoriteiten van de staat Pernambuco laten weten. Meer dan 7300 mensen zijn dakloos geworden door het noodweer.

Reddingswerkers zijn nog altijd op zoek naar overlevenden. "Ons werk gaat door, we gaan hier niet weg voordat we het laatste slachtoffer hebben gevonden", zei majoor Vieira de Melo, die de zoektocht leidt, tegen televisiezender Globo.

Het Zuid-Amerikaanse land werd eerder dit jaar al zwaar getroffen door zware regens. In februari kostten overstromingen en aardverschuivingen in de stad Petrópolis aan meer dan tweehonderd mensen het leven.

Meer uit Buitenland

ByHeart in VS roept babymelkpoeder terug

NEW YORK (ANP) - ByHeart Inc., producent van babyvoeding, roept babymelkpoeder terug in de Verenigde Staten. Aanleiding is dat bij dertien baby's die de melk hadden gedronken botulisme is geconstateerd. Ze zijn allemaal in het ziekenhuis opgenomen.

10 minuten geleden
Fung-wong groeit bij de Filipijnen uit tot supertyfoon

MANILLA (ANP) - De tyfoon Fung-wong, die vanuit het westen de Filipijnen nadert en naar verwachting zondagavond aan land komt, groeit uit tot een supertyfoon, aldus het Filipijnse nationale weerstation.

58 minuten geleden
1460 vluchten gecanceld in VS door shutdown

WASHINGTON (ANP) - In de Verenigde Staten zijn zaterdag 1460 vluchten gecanceld door de shutdown van de overheid en het krimpplan voor het vliegverkeer door luchtvaartautoriteit FAA. Circa 6000 vluchten liepen vertraging op.

1 uur geleden
Doden bij zeer hoge golven bij het eiland Tenerife

PUERTO DE LA CRUZ (ANP) - Zeker drie personen kwamen om het leven en vijftien mensen raakten gewond toen zeer hoge golven het Spaanse eiland Tenerife op verschillende plaatsen troffen, aldus plaatselijke autoriteiten zaterdag.

3 uur geleden
Syrië voert operaties uit tegen Islamitische Staat

DAMASCUS (ANP/RTR) - Syrië heeft een landelijke operatie tegen cellen van Islamitische Staat uitgevoerd. Die actie komt vlak voor het bezoek van interim-president Ahmed al-Sharaa aan de Amerikaanse president Donald Trump. Zij gaan vermoedelijk afspraken maken over de aanpak van IS.

4 uur geleden
Doden en gewonden bij Israëlische aanvallen op Libanon

BEIROET/TEL AVIV (ANP/DPA) - Bij nieuwe Israëlische aanvallen op Libanon zijn volgens het Libanese persbureau NNA meerdere doden en gewonden gevallen. Twee broers kwamen om toen hun auto aan de voet van de berg Hermon in het zuidoosten van het land onder vuur kwam.

11 uur geleden
Grote betoging in Keulen voor vrijlating PKK-leider Ocalan

KEULEN (ANP/DPA) - Duizenden Koerden hebben in het centrum van Keulen betoogd voor de vrijlating van de leider van de Koerdische Arbeiderspartij (PKK), Abdullah Ocalan. Die zit sinds 1999 vast op een Turks eiland in de Zee van Marmara. Volgens de Keulse politie zijn er "duizenden demonstranten" op de been geweest. Organisatoren hadden volgens de politie een demonstratie van 15.000 mensen aangemeld.

12 uur geleden