Dodental aanslag muziekcomplex bij Moskou boven de zestig
MOSKOU (ANP/RTR/AFP) - De Russische onderzoekscommissie heeft zaterdag gezegd dat meer dan zestig mensen zijn omgekomen bij de aanslag op een muziekcomplex bij Moskou. Bij de aanslag, die door terreurorganisatie Islamitische Staat (IS) is opgeëist, raakten ook honderden mensen gewond.
"De lichamen van de overledenen worden momenteel onderzocht. Voorlopig staat vast dat bij de terroristische aanslag ruim zestig mensen zijn omgekomen. Helaas zou het aantal slachtoffers nog verder kunnen stijgen", aldus de onderzoekscommissie.
Het Russische staatspersbureau RIA citeerde zaterdag een woordvoerder van de onderzoekscommissie die zei dat het te vroeg was om iets te zeggen over het lot van de aanslagplegers.
Meer uit Buitenland
HOUSTON (ANP) - De vier astronauten van de Artemis II-missie hebben inmiddels de baan om de aarde verlaten en zijn op weg naar de maan. Dat meldt het Amerikaanse ruimtevaartagentschap NASA donderdag.
3 uur geledenHAVANA (ANP) - Cuba heeft donderdag aangekondigd dat het vanwege Pasen 2010 gevangenen vrijlaat, zo melden Cubaanse staatsmedia. Het is de tweede keer dit jaar dat het land een amnestie voor gevangenen aankondigt.
3 uur geledenTEL AVIV (ANP) - Israëlische luchtverdedigingssystemen zijn in actie gekomen om vanuit Iran afgevuurde raketten neer te halen. Dat meldt het Israëlische leger vrijdag.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse aanvallen op Iran komen mogelijk neer op oorlogsmisdaden. Dat schrijven meer dan honderd deskundigen op het gebied van internationaal recht in de Verenigde Staten in een donderdag gepubliceerde open brief.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het project voor de balzaal in het Witte Huis van de Amerikaanse president Donald Trump is donderdag goedgekeurd door de stedenbouwkundige autoriteiten in Washington.
4 uur geledenHOUSTON (ANP) - De vier astronauten van de Artemis II-maanmissie hebben donderdag toestemming gekregen van de NASA om met hun Orion-ruimteschip naar de maan te trekken. Dat meldt het Amerikaanse ruimtevaartagentschap donderdag.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De stafchef van het Amerikaanse leger Randy George treedt met onmiddellijke ingang af. Dat meldt een woordvoerder van het Pentagon donderdag op X.
7 uur geleden