Dodelijke slachtoffers botsing Helmond zijn drie minderjarigen
HELMOND (ANP) - De drie dodelijke slachtoffers die in de nacht van zaterdag op zondag zijn gevallen door een frontale botsing tussen een ambulance en een auto op de Heeklaan in het Brabantse Helmond zijn minderjarigen. Volgens de politie gaat het om twee jongens van 15 en 16 jaar uit Eindhoven en een 16-jarige jongen uit Nuenen. Die laatste zou de auto hebben bestuurd. De vierde inzittende van de wagen, een 15-jarige jongen uit Eindhoven, raakte zwaargewond.
Twee ambulancemedewerkers liepen eveneens verwondingen op. Alle gewonden zijn afgevoerd naar het ziekenhuis, liet een politiewoordvoerder weten. De verwondingen van de ambulancemedewerkers lijken volgens hem mee te vallen.
Het ongeluk gebeurde rond 00.15 uur. De politie onderzoekt de oorzaak. Beide voertuigen zijn in beslag genomen en weggetakeld. De ambulance had volgens de woordvoerder de sirenes en zwaailichten niet aanstaan.
Meer uit Binnenland
OOSTRUM (ANP) - De brand in natuurgebied Boschhuizerbergen ten oosten van Venray is de afgelopen uren niet verder uitgebreid. De situatie is stabiel, maar het vuur is nog niet onder controle, zegt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Limburg-Noord.
38 minuten geledenOOSTRUM (ANP) - De natuurbrand bij Oostrum in Noord-Limburg is flink uitgebreid. Een gebied van in totaal 100 hectare is getroffen, meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio Limburg-Noord. Maandagmiddag besloeg de brand nog 21 hectare.
3 uur geledenOOSTRUM (ANP) - De veiligheidsregio Limburg-Noord verwacht niet dat de grote brand in het natuurgebied bij Oostrum voor dinsdagochtend geblust is. Dat komt vooral omdat de brand nog niet onder controle is, meldt de woordvoerder.
6 uur geledenOOSTRUM (ANP) - Het NL-Alert dat maandagmiddag is verstuurd wegens de rook die vrijkomt bij de natuurbrand in het gebied De Rosmolen in Noord-Limburg blijft voorlopig gehandhaafd. Dat meldt de veiligheidsregio.
6 uur geledenVENRAY (ANP) - Door een grote brand in een natuurgebied bij het Limburgse Venray rijden daar ook dinsdagochtend geen treinen. Het treinverkeer ligt in elk geval tot 9.00 uur plat tussen Venray en Boxmeer, verwacht de regionale vervoerder Arriva. Tussen Boxmeer en Nijmegen reden door geplande werkzaamheden al geen treinen maar bussen.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - In de tuin bij een woning in Rotterdam heeft de politie maandagavond een explosief gevonden. De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) werd gewaarschuwd en heeft het explosief verwijderd. Het zal ergens anders door de EOD tot ontploffing gebracht worden, meldt de politie Rotterdam op X.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vanaf maandagavond 23.00 uur rijden er geen intercity's tussen stations Amsterdam Centraal en Schiphol. Reizigers tussen die stations moeten gebruikmaken van stoptreinen. Dat komt omdat maandag iets na 17.30 uur op dat traject een bovenleiding kapotging. De reparatie duurt naar de verwachting van ProRail tot dinsdagochtend 05.00 uur.
6 uur geleden