Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dode Poolse in bosjes Roosendaal vermoedelijk slachtoffer misdrijf

Dode Poolse in bosjes Roosendaal vermoedelijk slachtoffer misdrijf

ROOSENDAAL (ANP) - De 44-jarige Poolse vrouw die zaterdag dood in bosjes in het Brabantse Roosendaal werd aangetroffen, is vermoedelijk slachtoffer geworden van een misdrijf. De politie meldt vrijdag hier sterk rekening mee te houden.

Het lichaam van de vrouw werd zaterdagavond gevonden in bosjes aan de Strausslaan. De afgelopen dagen zijn getuigen gehoord en camerabeelden verzameld om erachter te komen wat er precies is gebeurd.

De recherche denkt dat de vrouw mogelijk dakloos was en vermoedelijk al een tijdje in de buurt van de Strausslaan verbleef, "mogelijk in het bijzijn van een of meer mannen". Mensen die informatie over de vrouw hebben of beelden van haar, eventueel samen met deze man(nen), wordt gevraagd contact op te nemen met de politie. Die heeft een bericht hierover ook in het Pools verspreid.

Meer uit Binnenland

KNMI waarschuwt in app nu ook voor lokale zware onweersbui

DE BILT (ANP) - Het KNMI gaat gebruikers van zijn app vanaf komende week waarschuwen voor lokale zware onweersbuien. Als zo'n zware bui binnen een kwartier op de locatie van de gebruiker wordt verwacht, krijgt die een melding. Het gaat niet om alle buien, maar alleen om "zware onweersbuien die overlast kunnen veroorzaken", legt het instituut uit.

57 minuten geleden
Vijf mensen nog in het ziekenhuis na ongeluk A28 met touringcar

WEZEP (ANP) - Vijf gewonden van het ongeval met een touringcar op de A28 bij Wezep liggen nog in het ziekenhuis. Dat laat de gemeente Oldebroek weten, waar Wezep onder valt.

2 uur geleden
Geen arrestaties van vuurwerkgooiende Feyenoord-fans bij Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - De politie heeft niemand aangehouden na de wedstrijd SC Cambuur tegen Feyenoord in Leeuwarden van zondag. De bezoekende fans van de Rotterdamse ploeg gooiden vuurwerk richting het vak met Cambuur-supporters. Daarbij raakten vijf mensen gewond.

6 uur geleden
NPO dient bij minister geen verzoek in tot maatregelen tegen ON!

HILVERSUM (ANP) - De Nederlandse Publieke Omroep gaat geen verzoek indienen bij mediaminister Rianne Letschert om maatregelen te nemen tegen aspirant-omroep Ongehoord Nederland (ON!). De andere ledenomroepen vroegen begin juni aan de NPO om een dergelijk verzoek in te dienen. Volgens de NPO is het echter onduidelijk of er voldoende "juridische grondslag" is "voor het indienen van een verzoek tot intrekking van de voorlopige erkenning van ON!", meldt de NPO maandag.

6 uur geleden
Bijna 15.000 euro ingezameld voor zoektocht naar Rodney Leysner

PARAMARIBO (ANP) - Een crowdfunding voor de zoektocht naar de vermiste Nederlandse filmproducent Rodney Leysner heeft inmiddels bijna 15.000 euro opgeleverd. Dat is te zien op de GoFundMe-pagina waar de actie door de familie van Leysner is opgezet. De producent wordt sinds 15 augustus vermist in Suriname.

6 uur geleden
Meerdere aanhoudingen en gebiedsverboden bij GP Zandvoort

ZANDVOORT (ANP) - Bij de Grand Prix in Zandvoort zijn dit weekend meerdere aanhoudingen verricht voor het verstoren van de openbare orde en een aantal gebiedsverboden uitgedeeld. Dat meldt de burgemeester van Zandvoort. Ook is een aantal jongeren naar Bureau Halt doorverwezen in verband met drankgebruik.

7 uur geleden
EBU betreurt besluit AVROTROS om niet deel te nemen aan ESF

GENÈVE (ANP) - De European Broadcasting Union (EBU) betreurt dat AVROTROS opnieuw heeft besloten om niet deel te nemen aan het Eurovisie Songfestival. Dat laat songfestivaldirecteur Martin Green weten in een verklaring aan het ANP. Wel zegt de organisatie begrip te hebben voor de beslissing van de omroep.

7 uur geleden