Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dode Poolse in bosjes Roosendaal vermoedelijk slachtoffer misdrijf

Dode Poolse in bosjes Roosendaal vermoedelijk slachtoffer misdrijf

ROOSENDAAL (ANP) - De 44-jarige Poolse vrouw die zaterdag dood in bosjes in het Brabantse Roosendaal werd aangetroffen, is vermoedelijk slachtoffer geworden van een misdrijf. De politie meldt vrijdag hier sterk rekening mee te houden.

Het lichaam van de vrouw werd zaterdagavond gevonden in bosjes aan de Strausslaan. De afgelopen dagen zijn getuigen gehoord en camerabeelden verzameld om erachter te komen wat er precies is gebeurd.

De recherche denkt dat de vrouw mogelijk dakloos was en vermoedelijk al een tijdje in de buurt van de Strausslaan verbleef, "mogelijk in het bijzijn van een of meer mannen". Mensen die informatie over de vrouw hebben of beelden van haar, eventueel samen met deze man(nen), wordt gevraagd contact op te nemen met de politie. Die heeft een bericht hierover ook in het Pools verspreid.

Meer uit Binnenland

Arnhem: handhaving openbare orde is geen taak van supporters

ARNHEM (ANP) - Voetbalsupporters die zaterdag in verschillende steden als een soort burgerwacht de straat opgingen, moeten het optreden tegen mogelijke relschoppers overlaten aan de politie. Dat zegt burgemeester van Arnhem Ahmed Marcouch. Eigenrichting past volgens hem niet in een rechtsstaat.

5 minuten geleden
Top kabinet nog altijd in overleg over belastingplan en box 3

DEN HAAG (ANP) - De top van het kabinet overlegt nog altijd over de situatie die is ontstaan rond het belastingplan voor volgend jaar en de plannen voor de belasting op inkomsten uit vermogen (box 3) op de langere termijn. De spanning is verder opgelopen nu gesprekken met meerdere oppositiepartijen afgelopen weekeinde niet tot de gehoopte doorbraak hebben geleid.

23 minuten geleden
Linkse oppositie roept kabinet op: stop met knutselen aan box 3

DEN HAAG (ANP) - De linkse oppositiepartijen PRO en Volt roepen het kabinet op te stoppen met de voorgestelde aanpassingen aan de belasting op inkomsten uit vermogen (box 3). Zij wijzen op het zeer kritische advies van de Raad van State, die de wijzigingen die het kabinet onder hoge tijdsdruk wil doorvoeren onverantwoord en onuitvoerbaar noemt.

2 uur geleden
Verdachte van ombrengen Hajar blijft vastzitten

AMSTERDAM (ANP) - De man die ervan wordt verdacht dat hij de 29-jarige Hajar uit Amsterdam om het leven heeft gebracht, zit ook de komende maanden vast. De raadkamer van de rechtbank heeft besloten om zijn hechtenis met negentig dagen te verlengen.

2 uur geleden
Drie aanhoudingen na gestaakt duel Cambuur - Go Ahead Eagles

LEEUWARDEN (ANP) - Na afloop van de gestaakte wedstrijd SC Cambuur tegen Go Ahead Eagles, zaterdagavond in de Eredivisie, zijn drie aanhoudingen verricht. Een persoon werd gearresteerd voor de mishandeling van een politieagent in Leeuwarden. Het gaat om een 23-jarige man uit Raalte.

3 uur geleden
Aantal gemeenten onder toezicht om asielopvang stijgt naar 74

DEN HAAG (ANP) - Het aantal gemeenten dat onder toezicht staat omdat ze te weinig asielzoekers opvangen, is opgelopen naar 74. Asielminister Bart van den Brink heeft maandag elf gemeenten toegevoegd aan de lijst. Daarop stonden al 63 andere gemeenten.

3 uur geleden
Deel Friese politiek pleit voor financiële steun zeehondenopvang

LEEUWARDEN (ANP) - De provincie Friesland zou voor iedere inwoner 1 euro moeten doneren voor het behoud van de zeehondenopvang langs de Waddenzee, wat neerkomt op zo'n 665.000 euro. Daarvoor pleit een deel van de Friese politiek, omdat een faillissement dreigt voor zeehondencentrum WEC in Lauwersoog. Onder meer D66, PvdA, GroenLinks en SP overwegen volgende week bij de behandeling van de begroting met een concreet voorstel te komen.

6 uur geleden