Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dode ontploffing in Fries drugslab is 53-jarige Eindhovenaar

Dode ontploffing in Fries drugslab is 53-jarige Eindhovenaar

HAULE (ANP) - De man die dinsdagavond om het leven kwam door een explosie in een schuur nabij een woning in het Friese Haule is een 53-jarige inwoner van Eindhoven, meldt de politie. Eerder werd al bekend dat een tweede persoon die bij de ontploffing zwaargewond raakte een 21-jarige man uit Eindhoven is. Op de plek van de ontploffing was een drugslab ingericht.

De gewonde verdachte ligt nog in het ziekenhuis waar hij behandeld wordt aan ernstige verwondingen. Hij heeft zware brandwonden, waardoor de politie hem nog niet heeft kunnen verhoren.

De bewoners van de woning zijn op een andere plaats ondergebracht. Hun eventuele rol bij de zaak wordt nog onderzocht. Welke drugs er werden geproduceerd is nog niet bekend. Er waren meerdere ketels aanwezig voor de productie van synthetische drugs.

De plaats van de ontploffing is volgens de politie een landelijk gebied met één woning nabij de schuur. Na de explosie was er geen direct gevaar voor omwonenden.

Meer uit Binnenland

Deel van sportcentrum in Utrecht ingestort

UTRECHT (ANP) - Een deel van een sportcentrum aan de Zonnebaan in Utrecht is woensdagavond ingestort, meldt de veiligheidsregio.

10 minuten geleden
Celstraf en boete voor geweld tijdens jaarwisseling in Eindhoven

DEN BOSCH (ANP) - De politierechter in Den Bosch heeft woensdag tijdens een snelrechtzitting twee mannen veroordeeld voor incidenten tijdens de jaarwisseling.

5 uur geleden
Ook donderdag rijden minder treinen door winterweer

UTRECHT (ANP) - Door het winterse weer rijden ook donderdag minder treinen. De dienstregeling wordt aangepast, laat spoorbeheerder ProRail weten. Op vrijdag worden mogelijk ook minder treinen ingezet.

5 uur geleden
Meer mensen verdacht van misdrijf bij jaarwisseling

DEN HAAG (ANP) - Zeker 171 mensen worden verdacht van een misdrijf tijdens de jaarwisseling. Ze hebben bijvoorbeeld agenten, brandweermedewerkers of ambulancemedewerkers belaagd of spullen vernield. Dat meldt het Openbaar Ministerie. Vorig jaar waren er 120 verdachten. Het aantal hulpverleners dat te maken kreeg met geweld en agressie, is eveneens fors gestegen.

6 uur geleden
Zuid-Holland en Zeeland terug naar code geel

DE BILT (ANP) - In de provincies Zuid-Holland en Zeeland geldt code oranje niet meer. Het KNMI heeft het waarschuwingsniveau woensdag aan het begin van de middag een stapje verlaagd naar code geel. Die gold al op de Waddeneilanden. De rest van het land staat nog op code oranje.

6 uur geleden
Twee keer zoveel mensen vroegen afgelopen dagen geld terug van NS

UTRECHT (ANP) - Twee keer zoveel mensen als normaal hebben de afgelopen dagen een aanvraag ingediend bij NS om hun geld terug te krijgen. "Maar voor dagen met dit soort heftige weersomstandigheden, zien we geen gekke aantallen", aldus een woordvoerster. Zij kan niet toelichten hoeveel aanvragen er op een gemiddelde dag worden gedaan.

7 uur geleden
NS rijdt na 12.00 uur nog met uitgeklede winterdienstregeling

UTRECHT (ANP) - De NS rijdt ook na 12.00 uur nog met een uitgeklede versie van de winterdienstregeling, meldt een woordvoerster. Eerder zei de spooronderneming dat de treinen mogelijk in de loop van de ochtend weer volgens de winterdienstregeling konden rijden. De woordvoerster weet niet wanneer dit wel lukt.

8 uur geleden