Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dode man aangetroffen in Walsoorden na ongeluk, twee arrestaties

Dode man aangetroffen in Walsoorden na ongeluk, twee arrestaties

WALSOORDEN (ANP) - De hulpdiensten hebben in het Zeeuws-Vlaamse Walsoorden in de nacht van zondag op maandag een 31-jarige dode man uit Clinge aangetroffen. Hij zou zijn overleden na een verkeersongeluk met een terreinvoertuig. De politie heeft in verband met het overlijden van de man een 36-jarige inwoner van Ossenisse en een 24-jarige man uit Kuitaart aangehouden.

Het slachtoffer en de twee aangehouden mannen werden rond middernacht gevonden op de Walsoordensestraat. Het ongeluk zou op een andere plek, aan de Mariadijk, zijn gebeurd. De politie heeft een onderzoek ingesteld en laat weten dat er nog veel onduidelijkheid is over wat er is gebeurd.

De twee aangehouden mannen zijn vastgezet, de politie doet verder onderzoek.

Meer uit Binnenland

Wolven Veluwe en Drenthe eten vooral herten en zwijnen

LEIDEN (ANP) - Wolven in Nederland eten voornamelijk wilde dieren. In hun keutels hebben wetenschappers vooral resten van wilde zwijnen, reeën en edelherten gevonden. Schapen en ander vee staan relatief weinig op het menu.

1 uur geleden
Eerste dag burgerzoekactie rond Beerta beëindigd

FINSTERWOLDE (ANP) - De eerste dag van de burgerzoekactie naar de vermiste kinderen uit Beerta is ten einde. Sinds maandagmiddag hebben zeker 220 mensen rond de Groningse gemeente Oldambt gezocht naar Jeffrey (10) en Emma (8), zegt organisator Coördinatie Platform Vermissing (CPV). De actie is voor het donker beëindigd.

5 uur geleden
Safae el Khannoussi wint Libris Literatuur Prijs met debuut

AMSTERDAM (ANP) - Safae el Khannoussi heeft dit jaar de Libris Literatuur Prijs gewonnen met haar debuutroman Oroppa. Juryvoorzitter Sheila Sitalsing heeft dat bekendgemaakt tijdens een diner in Felix Meritis in Amsterdam. De bekendmaking werd live uitgezonden door Nieuwsuur.

5 uur geleden
49 aanhoudingen bij bezetting pand Universiteit Utrecht

UTRECHT (ANP) - De politie heeft maandagavond 49 demonstranten aangehouden die in Utrecht een pand van de Universiteit Utrecht (UU) hadden bezet. De pro-Palestijnse betogers zijn door agenten uit het gebouw aan de Drift in het centrum van de stad gehaald en in een bus gezet. Ze zijn aangehouden voor lokaalvredebreuk en worden naar een andere locatie in Utrecht gebracht en daar vrijgelaten.

5 uur geleden
Feestende menigte verlaat Eindhoven na huldiging PSV

EINDHOVEN (ANP) - Eindhoven loopt langzaam leeg nadat PSV daar eerder op de avond is gehuldigd. Een stroom aan mensen loopt rond 21.00 uur richting het station.

6 uur geleden
PSV gehuldigd in rood-wit gekleurd Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - De spelers en staf van PSV zijn in Eindhoven gehuldigd in het bijzijn van een grote feestende rood-wit gekleurde menigte fans. De voetbalclub behaalde een dag eerder voor de 26e keer de landstitel. Vele duizenden supporters kwamen maandag naar de stad voor het feest met hun kampioenen.

7 uur geleden
Politie grijpt in bij bezetting pand Universiteit Utrecht

UTRECHT (ANP) - De politie grijpt maandagavond in bij een pro-Palestijns protest in Utrecht. Tientallen demonstranten bezetten daar sinds het begin van de middag een pand van de Universiteit Utrecht (UU) aan de Drift. Ze eisen dat de universiteit alle banden met Israël verbreekt.

7 uur geleden