
Dode gevonden in water bij de Dijk in Ewijk
EWIJK (ANP) - In het water bij de Dijk in het Gelderse Ewijk is een dode gevonden. De politie kan nog niets zeggen over de identiteit en de toedracht. De vondst werd zaterdag rond 9.00 gemeld.
Meer uit Binnenland
TILBURG (ANP) - Twee tieners zijn vrijdagmiddag bij een aanrijding op de Ringbaan-Zuid in Tilburg zwaargewond geraakt. Ze werden aangereden door een automobilist die door rood licht reed. De jongen (18) en het meisje (15) zijn met ernstige verwondingen naar het ziekenhuis gebracht, meldt de politie zaterdag. De automobilist is aangehouden.
15 minuten geledenUDEN (ANP) - De voetganger die in de nacht van vrijdag op zaterdag om het leven is gekomen bij een ongeval op de A50 bij Uden is een 18-jarige man uit Nistelrode. Dat meldt de politie op X.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Scenarioschrijver Gerard Soeteman is vrijdag op 88-jarige leeftijd na een kort ziekbed overleden. Dat heeft zijn familie aan het ANP gemeld.
10 uur geledenBASEL (ANP) - Claude heeft vrijdag de basis voor zijn finaleoptreden op het Eurovisie Songfestival gelegd. De zanger zette een haast foutloze 'generale' neer tijdens de juryshow in de St. Jakobshalle in Basel.
12 uur geledenTIRANA (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft met Dick Schoof gesproken over de onderhandelingen met Rusland in Istanbul, schrijft Zelensky op X. Hij benadrukte dat het belangrijk is om gezamenlijk de druk op Rusland op te voeren om een staakt-het-vuren te bereiken.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De brand op een schip in het Westelijk Havengebied in Amsterdam is uit, meldt de brandweer. Sinds donderdagmiddag was er brand op het schip dat geladen was met schrootmateriaal.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De bouw van twee nieuwe kerncentrales kost naar schatting 20 tot 30 miljard euro, veel meer dan het kabinet daar nu voor beschikbaar heeft. Dat schrijft klimaat- en energieminister Sophie Hermans in een brief aan de Tweede Kamer. Het is voor het eerst dat het kabinet een raming geeft van de kosten die bij de bouw komen kijken.
16 uur geleden