Dode en gewonden door eenzijdig ongeval op A15 bij Gelderse Deil
DEIL (ANP) - Op de A15 bij knooppunt Deil in Gelderland is in de nacht van zondag op maandag een jongen van 13 jaar oud om het leven gekomen door een eenzijdig ongeval met een camper. Zes andere inzittenden zijn naar het ziekenhuis gebracht, meldt de politie.
Het dodelijke slachtoffer overleed ter plaatse. "Hoe het met de gewonden gaat, kunnen we om privacyredenen niet zeggen", aldus een woordvoerder van de politie. Het ongeluk gebeurde rond 02.45 uur op de oprit van de A15, waar beide richtingen van de A2 vanuit Utrecht en Den Bosch samenkomen in de richting van Tiel.
De politie onderzoekt niet verder hoe het ongeluk kon gebeuren. "Omdat het een noodlottig ongeval is, wordt er verder ook geen onderzoek verricht. Dit betekent dat het nu geen politiezaak meer is", zegt de woordvoerder.
Twee verbindingswegen naar de A15 waren na het ongeluk urenlang afgesloten.
Meer uit Binnenland
VUGHT (ANP) - "We focussen ons nu op het terugkeren van de rust in de penitentiaire inrichting." Een uur na de beëindiging van de gijzeling van twee medewerkers van de gevangenis in Vught zegt een woordvoerder van de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) dat dat "nu het belangrijkste is".
18 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Er zijn volgens het demissionaire kabinet geen aanwijzingen dat Aruba, Bonaire en Curaçao meegesleept worden in een mogelijk gewapend conflict in de Cariben. De spanning is in de regio hoog opgelopen door Amerikaanse acties tegen vermeende drugsbootjes uit Venezuela.
1 uur geledenORANJESTAD (ANP) - De Arubaanse premier Mike Eman annuleert zijn bezoek aan Nederland. Als reden geeft hij 'de voelbare spanning in de regio'. Amerika heeft in de afgelopen maanden een grote militaire macht opgebouwd voor de grens met Venezuela. Aruba ligt enkele tientallen kilometers van het Zuid-Amerikaanse land.
1 uur geledenVUGHT (ANP) - De gijzeling in de psychiatrische afdeling van de gevangenis in het Brabantse Vught is voorbij. Een gedetineerde hield daar twee medewerkers vast tegen hun wil. Aan het begin van de avond werden zij in veiligheid gebracht. "De gedetineerde is onder controle", laat de Dienst Justitiële Inrichtingen weten.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De gegijzelden die op de psychiatrische afdeling van de gevangenis in Vught worden vastgehouden, zijn twee medewerkers. Dat laat het ministerie van Justitie en Veiligheid weten. Eerder was nog onbekend om hoeveel mensen het ging, en of het gedetineerden of medewerkers zijn.
2 uur geledenVUGHT (ANP) - Op de psychiatrische afdeling van de penitentiaire inrichting in Vught is een gijzeling gaande, meldt de Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI). De politie is ter plaatse en doet er alles aan om de situatie zo snel mogelijk onder controle te krijgen. De families van de betrokkenen zijn ingelicht, meldt de dienst.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De ministerraad heeft vrijdag ingestemd met het besluit van landbouwminister Femke Wiersma om stroomstootapparatuur in de veehouderij te verbieden. Voordat het besluit formeel van kracht kan worden, moet de Koning het voorstel ondertekenen, een formaliteit.
3 uur geleden