Dode door ongeval met drie auto's op snelweg bij Cuijk
CUIJK (ANP) - Door een botsing tussen drie auto's op de A73 bij Cuijk is iemand overleden, meldt de politie. Twee anderen raakten gewond, een van hen ernstig.
Mogelijk was er een spookrijder bij het ongeval betrokken. De politie kreeg woensdagochtend een melding van een spookrijder ter hoogte van Cuijk, met kort daarna meldingen van de aanrijding. Onderzocht wordt of het spookrijden de oorzaak is van het ongeluk, zegt een politiewoordvoerder.
De aanrijding gebeurde rond 05.30 uur. Door het ongeluk is de A73 tussen Cuijk en Haps dicht in de richting van Venlo, zegt Rijkswaterstaat. Verkeer kan omrijden via Eindhoven, over de A50, A2 en de A67.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Het kabinet had geen tunnelvisie tijdens de coronapandemie, zei toenmalig zorgminister Hugo de Jonge. Volgens hem waren er voldoende reflectiemomenten en konden alle kabinetsleden altijd hun zegje doen, zei hij tegen de coronacommissie.
10 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Woensdag 9 september rijden er de hele dag geen NS-treinen in Nederland door de landelijke 24-uursstaking in het openbaar vervoer. Alleen luchthaven Schiphol blijft wel beperkt bereikbaar, heeft NS bekendgemaakt.
29 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie (OM) geeft uiterlijk aan het einde van donderdagmiddag de resterende namen van de ondertekenaars van de euthanasiebrief van Milou aan haar familie. Dat laat het OM weten. "Over het instellen van hoger beroep beraadt het OM zich nog."
42 minuten geledenOVERASSELT (ANP) - De verdachten die zijn aangehouden rondom de schietpartij in Overasselt eerder deze week, worden vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Dat heeft het Openbaar Ministerie Oost-Nederland bekendgemaakt.
48 minuten geledenSCHIPHOL (ANP) - Bij een alcoholcontrole onder luchtvaartpersoneel op Schiphol zijn vier mensen positief getest. De politie en de Koninklijke Marechaussee voerden de controle uit. Een blaastest toonde aan dat de vier bemanningsleden een te hoog alcoholpromillage in hun bloed hadden om hun werkzaamheden voort te mogen zetten.
50 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Volgens voormalig zorgminister Hugo de Jonge was het bestrijden van het coronavirus belangrijker dan de schade die ontstond door de maatregelen die daarvoor werden getroffen. "Het ging over vraagstukken van leven en dood en dat moet het zwaarst wegen", zei hij tegen de parlementaire enquêtecommissie corona.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Hugo de Jonge was als minister van Volksgezondheid veeleisend tijdens de coronapandemie. Tijdens de kerstvakantie van 2020 werkten hij en "honderden medewerkers" van zijn ministerie iedere dag. "Mensen hebben zich echt binnenstebuiten gewerkt."
2 uur geleden