Dode door brand in Arnhems appartementencomplex
ARNHEM (ANP) - Een bewoonster van het appartementencomplex aan de Millweg in Arnhem is overleden aan haar verwondingen die ze opliep bij een brand afgelopen nacht. De politie Gelderland meldt op Twitter dat ze eerder zwaargewond naar het ziekenhuis was gebracht.
Door de brand vond de politie ook een wietkwekerij in het gebouw, die had niets te maken met de brand, stelt de politie. In de kwekerij werden 500 wietplanten gevonden.
Het onderzoek naar de brand loopt nog en de oorzaak is nog onduidelijk. Een woning is volledig uitgebrand.
Vrijdagochtend werden 32 bewoners opgevangen in een nabijgelegen sporthal. Zes mensen in totaal moesten naar het ziekenhuis, de meeste voor controle.
Meer uit Binnenland
GORINCHEM (ANP) - Over de Merwedebrug bij Gorinchem rijden zondag nog wel wat vrachtwagens, ondanks het verbod dat Rijkswaterstaat uit voorzorg heeft ingesteld. Chauffeurs riskeren daarmee een boete, zegt een woordvoerster van de politie desgevraagd. "We zijn daar niet continu aanwezig, maar als we overtredingen zien, treden we op." De politie en Rijkswaterstaat roepen het vrachtverkeer op zich aan het verbod te houden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De opvarende van een gezonken duwboot in de Coenhaven in Amsterdam is zondag gevonden. De persoon is overleden, zegt een woordvoerster van de politie Amsterdam. Het Landelijk Team Onderwaterzoekingen zocht sinds zaterdagochtend naar de vermiste opvarende.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het is sinds afgelopen nacht weer toegestaan om te parkeren in de Haagse Meidoornstraat, waar vrijdag een drugslab werd gevonden. De gemeente Den Haag meldt op X dat de laatste hekken in de straat rond 01.00 uur zijn weggehaald. Zaterdagavond laat mochten bewoners van ontruimde woningen in de straat weer terug naar hun huis, maar was parkeren nog verboden.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - Bij een steekincident in een woning in Helmond zijn een man en een vrouw gewond geraakt, zo meldt de politie-eenheid Oost-Brabant op X. De man en de vrouw zijn naar het ziekenhuis gebracht voor verdere medische behandeling.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De musical Moulin Rouge! kan niet meer worden opgevoerd doordat water het decor en de apparatuur van de voorstelling onherstelbaar heeft beschadigd. De musical kan de komende twee weken niet meer worden gespeeld, maakte producent Stage Entertainment zaterdag bekend.
21 uur geledenGORINCHEM (ANP) - Vrachtverkeer mag vanaf zaterdag einde van de middag niet meer over de Merwedebrug bij Gorinchem. Volgens Rijkswaterstaat blijkt uit onderzoek dat de boogconstructie van de brug, waar de snelweg A27 over loopt, op meerdere locaties minder sterk is dan eerder werd aangenomen. Vanaf 17.30 uur geldt daarom een verbod voor vrachtverkeer op de brug.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het podium van het Utrechtse Beatrix Theater is vrijdagavond onder water komen te staan doordat de sprinklerinstallatie onbedoeld geactiveerd werd. Dat gebeurde door een technisch defect, zei een woordvoerder van Stage Entertainment na berichtgeving hierover van RTV Utrecht. De sprinklerinstallatie heeft "gedurende lange tijd staan sproeien".
1 dag geleden