Dode bij schietpartij in Rotterdam-Feijenoord
ROTTERDAM (ANP) - In Rotterdam is maandagavond bij een schietpartij een man om het leven gekomen. De schietpartij had rond 22.20 uur plaats in de Schiltmanstraat, in het stadsdeel Feijenoord, meldt de politie. Het slachtoffer is een 20-jarige inwoner van de stad. Hij overleed in het ziekenhuis.
De toedracht van de schietpartij is onduidelijk en de politie is op zoek naar getuigen. Volgens de politie hebben omwonenden meerdere schoten gehoord.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De Utrechtse serieverkrachter Gerard T. (62) kan nu daadwerkelijk terecht in een forensisch psychiatrische kliniek. Voor het Openbaar Ministerie (OM) was dat een belangrijke voorwaarde om hem voorwaardelijk vrij te laten, iets waar hij recht op had na het uitzitten van twee derde van zijn celstraf.
10 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Jan Paternotte is opnieuw gekozen tot fractievoorzitter van D66 in de Tweede Kamer. Verrassend was die keuze niet meer, hij vertelde eerder zelf al dat hij gevraagd was als opvolger van Rob Jetten, die premier wordt.
46 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De VVD-fractie in de Tweede Kamer heeft zoals verwacht Ruben Brekelmans gekozen als voorzitter. Dat heeft partijleider Dilan Yeşilgöz bekendgemaakt. De keuze voor Brekelmans was unaniem, zegt zij op X.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Kinderen en jongeren tot 18 jaar kunnen vanaf heden ook discriminatie melden, bij Discriminatie Jeugd. Ze kunnen daar vragen stellen en ondersteuning krijgen als ze gediscrimineerd worden. Dat is onderdeel van het al bestaande landelijke meldpunt voor discriminatie.
1 uur geledenTER APEL (ANP) - In het aanmeldcentrum in Ter Apel hebben in de nacht van maandag op dinsdag 2108 asielzoekers geslapen. Daarmee is de bezetting na bijna een week weer boven de 2100.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Ye, die wereldwijd bekend werd als Kanye West, komt op zaterdag 6 juni naar Nederland voor een eenmalige show in het GelreDome in Arnhem. Dat melden het GelreDome en concertorganisator J.Noah Live dinsdag. Het optreden is zijn eerste Europese concert sinds 2014 en zijn eerste optreden in Nederland sinds 2013.
2 uur geledenBILTHOVEN (ANP) - In rivieren, meren, sloten en kanalen zitten steeds meer nieuwe chemische stoffen. Van sommige stoffen zijn de concentraties zelfs hoger dan toegestaan. Dat is een probleem, want zulk oppervlaktewater wordt vaak gebruikt om drinkwater van te maken en de stoffen zijn moeilijk uit het water te filteren. Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) doet daarom een oproep om de stoffen minder te lozen.
5 uur geleden