Dode bij ongeval bij tankstation Noordwijkerhout
NOORDWIJKERHOUT (ANP) - Bij het ongeval dat leidde tot brand in een tankstation aan de provinciale weg nabij het Zuid-Hollandse Noordwijkerhout is een dode gevallen, meldt de politie. Er wordt onderzoek gedaan naar hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren.
Het vuur sloeg over van een brandende auto naar het dak van het tankstation aan de N206. De brandweer rukte uit met een stuk of acht wagens en had de brand redelijk snel onder controle. Omdat het om een tankstation ging, moest ten alle tijde voorkomen worden dat de brand zich verder zou uitbreiden. "Dat is gelukt", aldus de woordvoerder.
Meer uit Binnenland
MAARSSEN/DIRKSLAND (ANP) - De burgemeesters van het Zuid-Hollandse Goeree-Overflakkee en van Stichtse Vecht in Utrecht hebben hun medeleven geuit na de fatale ongevallen die zondagavond en -nacht in beide gemeenten plaatsvonden. Bij zowel het ongeval in Dirksland als in Maarssen kwamen twee mensen om het leven.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat verwacht dat binnen twee weken gehandhaafd kan worden op het verbod op vrachtverkeer voor de Merwedebrug. Dat is afhankelijk van camera's die geplaatst moeten worden. Daarna kan Rijkswaterstaat weginspecteurs met een boa-status inzetten om de beelden uit te lezen en de boetes daadwerkelijk uit te schrijven. Die boete bedraagt 500 euro.
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De 108e editie van de Nijmeegse Vierdaagse gaat dinsdagochtend van start met 45.761 wandelaars. Van de 47.000 mensen die zich hadden ingeschreven, hebben zich 1239 niet op tijd gemeld, meldt de organisatie maandag.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Drie douaniers die in april werden aangehouden op verdenking van het stelen van informatie uit de systemen van hun werkgever, mogen hun strafzaak in vrijheid afwachten. Daartoe besloot de rechtbank in Rotterdam maandag op een eerste openbare terechtzitting.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat wil "zo snel mogelijk" handhaven op het verbod op vrachtverkeer voor de Merwedebrug, maar zegt dat daarvoor nog een aantal zaken nodig is. Zo moeten eerst camera's worden geplaatst, laat een woordvoerder weten. Daarna kan Rijkswaterstaat weginspecteurs met een boa-status inzetten voor de handhaving. Weginspecteurs met die status kunnen weggebruikers staande houden en boetes uitschrijven.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De vier mannen die vrijdag zijn aangehouden voor betrokkenheid bij een groot drugslab in een woonwijk in Den Haag, blijven langer vastzitten. Dat besloot de rechter-commissaris maandag. Vermoedelijk werd in het lab gewerkt aan de grootschalige productie van xtc, meldt het OM.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Wandelaars kunnen hun lege blikjes en flesjes tijdens de Nijmeegse Vierdaagse achterlaten in speciale statiegeld-abri's. Voor het eerst worden deze abri's, met vakjes waarin flesjes en blikjes passen, op diverse plekken langs de route geplaatst. Ook enkele bushokjes langs de route veranderen in doneerpunten. Initiatiefnemer is Statiegeld Nederland, onderdeel van Verpact, dat verpakkingen recyclet.
9 uur geleden