Dode bij ongeval bij tankstation Noordwijkerhout
NOORDWIJKERHOUT (ANP) - Bij het ongeval dat leidde tot brand in een tankstation aan de provinciale weg nabij het Zuid-Hollandse Noordwijkerhout is een dode gevallen, meldt de politie. Er wordt onderzoek gedaan naar hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren.
Het vuur sloeg over van een brandende auto naar het dak van het tankstation aan de N206. De brandweer rukte uit met een stuk of acht wagens en had de brand redelijk snel onder controle. Omdat het om een tankstation ging, moest ten alle tijde voorkomen worden dat de brand zich verder zou uitbreiden. "Dat is gelukt", aldus de woordvoerder.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Venezolanen in Nederland hebben dubbele gevoelens over de aanvallen van de Verenigde Staten op Venezuela en de gevangenneming van president Nicolás Maduro. Ze zijn blij en opgelucht, maar ze hebben ook zorgen over de mensen in Venezuela en de toekomst van het land. Dit stelt Brigitte Moreno, voorzitter van de stichting Alianza Holanda Venezuela. "Het is een moment waar we heel lang naar hebben uitgekeken."
38 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Vorig jaar zijn weer meer voedselbedrijven met spoed gesloten om ernstige overlast van plaagdieren. Dat meldt de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA). De dienst sloot 75 winkels en horecagelegenheden. In 2024 waren dat er 57.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken roept Nederlanders in Venezuela op aan familie en vrienden te laten weten of ze oké zijn. Nederlanders die hulp nodig hebben, wordt geadviseerd contact op te nemen met reisorganisaties of het ministerie. De oproep komt nadat de hoofdstad van het land zaterdagochtend werd opgeschrikt door een reeks explosies.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Verschillende busvervoerders houden de bussen binnen wegens de hoeveelheid sneeuw op de wegen. Regionale vervoerder Breng haalt in Gelderland bussen die buiten waren naar binnen, Arriva houdt op zaterdagochtend bussen binnen in Brabant.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het spoornet ondervindt veel last van het winterse weer dat over Nederland trekt. Dat meldt de NS op de eigen website. Volgens de vervoerder veroorzaakt sneeuw op meerdere plekken storingen in het land.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In het midden van het land zijn verschillende toe- en afritten en verbindingswegen afgesloten vanwege de gladheid. Er hebben zich slippartijen voorgedaan en ook zijn vrachtwagens geschaard, meldt Rijkswaterstaat.
3 uur geledenHELMOND (ANP) - In de omgeving van Helmond in Noord-Brabant zoeken hulpdiensten zaterdag verder naar de 19-jarige Mick die sinds 2 januari vermist is. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie.
3 uur geleden