Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Documentaire over president Zelenski trekt 554.000 kijkers

Documentaire over president Zelenski trekt 554.000 kijkers

HILVERSUM (ANP) - De documentaire Zelenski: president in oorlogstijd kon zondagavond op 554.000 kijkers rekenen, meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO). De documentaire, uitgezonden op NPO 2, is een portret van de Oekraïense president.

Zo wordt onder meer in beeld gebracht hoe Volodimir Zelenski, voorheen komiek, acteur en schrijver, zonder politieke ervaring tot president is verkozen. Ook wordt belicht hoe Zelenski sociale media gebruikt tijdens de oorlog in Oekraïne en "hoe hij uitgroeide tot internationale held". De documentaire laat ook archiefmateriaal zien, zoals een interview met de president uit 2021.

De documentaire komt op plek 16 in de top 25 van best bekeken programma's van de dag. Boer Zoekt Vrouw op NPO 1 was met bijna 2,9 miljoen kijkers veruit het best bekeken programma, gevolgd door het NOS Journaal van 20.00 uur op dezelfde zender, dat door zo'n 2,5 miljoen mensen werd bekeken. NOS Studio Sport Eredivisie op NPO 1 volgt daarna met 1,5 miljoen kijkers.

Meer uit Binnenland

Claude schrok van negatieve reacties na repetitiebeelden

BASEL (ANP) - Claude is geschrokken van de kritiek die hij afgelopen week ontving nadat woensdag de eerste bewegende beelden van zijn songfestivalrepetities naar buiten waren gekomen. Het Nederlandse team was namelijk heel tevreden met de eerste resultaten, zei de zanger zaterdag in de Zwitserse stad Basel tegen het ANP.

7 uur geleden
Criminoloog Wouter Buikhuisen op 91-jarige leeftijd overleden

WARMOND (ANP) - De controversiële criminoloog Wouter Buikhuisen is dinsdag op 91-jarige leeftijd in Warmond overleden. Dat meldt zijn uitvaartexecuteur zaterdag.

9 uur geleden
Enkele honderden mensen bij protest voor lagere huren in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Op het Domplein in Utrecht hebben zich zaterdagmiddag enkele honderden mensen verzameld om te demonstreren voor lagere huren. "Huurders en woningzoekenden worden tot de laatste cent uitgebuit en de overheid laat het gewoon toe", stelt de organisatie. "Iedereen wordt geraakt door deze wooncrisis. Nu is het tijd om er iets aan te doen!"

12 uur geleden
Bestuurder scootmobiel overleden na botsing met vrachtwagen

LEMMER (ANP) - In Lemmer is de bestuurder van een scootmobiel overleden na een botsing met een vrachtauto, meldt de politie. Het ongeluk gebeurde rond 13.30 uur op de Plattedijk in de Friese plaats.

12 uur geleden
Arrestaties na schietpartij en achtervolgingen in Amsterdam-Noord

AMSTERDAM (ANP) - Vier mannen zijn vrijdagavond in Amsterdam-Noord aangehouden na een schietpartij op de Disketteweg in Amsterdam-Noord. Rond 19.15 uur klonken daar schoten op straat en meteen reden verdachten weg in twee auto's. Agenten zetten de achtervolging in. Bij het schietincident zelf is niemand gewond geraakt.

14 uur geleden
Nieuwe vertraging dreigt voor renovatie Binnenhof

DEN HAAG (ANP) - De renovatie van het Binnenhof in Den Haag dreigt nog meer vertraging op te lopen. In een rapport over de verbouwing dat minister Mona Keijzer (Volkshuisvesting, BBB) met de Tweede Kamer heeft gedeeld, staat een nieuw risico op vertraging door "spanning" tussen de planningen van aannemers en de totale planning.

15 uur geleden
Bewoners zorginstelling Hengelo geëvacueerd na brand

HENGELO (ANP) - In een zorginstelling aan de Dennenbosweg in het Overijsselse Hengelo moesten na een korte brand de bewoners worden geëvacueerd, meldt de veiligheidsregio. Onduidelijk is nog om hoeveel mensen het gaat. Drie mensen hebben rook ingeademd. Ze zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel en overgebracht naar een ziekenhuis.

15 uur geleden