Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Documentaire Jong Oranje over EK ook in andere landen te zien

Documentaire Jong Oranje over EK ook in andere landen te zien

BOEDAPEST (ANP) - De belevenissen van Jong Oranje bij het Europees kampioenschap in Boedapest zijn in mei in meerdere landen te zien. Het elftal van bondscoach Erwin van de Looi wordt deze week tijdens de groepsfase in Boedapest overal gevolgd, op het veld, in de kleedkamer en tijdens de besprekingen. Dat gebeurde ook al tijdens de kwalificatiereeks van het EK door het toenmalige FOX Sports (nu ESPN).

Dit keer werken de KNVB en ESPN in de reeks 'Jong Oranje opent de deuren' samen met Insight TV, een wereldwijde producent. Via Insight TV wordt de serie naar meer dan 400 miljoen huishoudens over de hele wereld gestuurd. ESPN zendt de serie in Nederland uit. De eerste drie afleveringen zijn vermoedelijk in mei te zien. Als Jong Oranje zich plaatst voor de volgende ronde van het EK, wordt ook daar een documentaire over gemaakt.

Jong Oranje profiteert deze week van het Nederlands elftal. De drie groepswedstrijden van het EK zijn op dezelfde dagen als de WK-kwalificatieduels van Oranje. Woensdag keken 725.000 mensen bij de NOS naar Jong Oranje - Jong Roemenië. Zaterdag is om 21.00 uur de tweede groepswedstrijd tegen Jong Duitsland. Oranje speelt eerder op de avond tegen Letland.

Meer uit Voetbal

Langverwachte rentree Franse voetballer Pogba aanstaande

MONACO (ANP/AFP) - De Franse voetballer Paul Pogba maakt naar verwachting zaterdag zijn rentree na meer dan twee jaar afwezigheid. De 32-jarige middenvelder, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel won, zit in de wedstrijdselectie van AS Monaco voor het duel met Rennes.

46 minuten geleden
Menzo gaat met Suriname 'aan sterk plan werken' om WK te halen

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."

18 uur geleden
Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

1 dag geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

1 dag geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 dag geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 dag geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

1 dag geleden