Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Documentaire Jong Oranje over EK ook in andere landen te zien

Documentaire Jong Oranje over EK ook in andere landen te zien

BOEDAPEST (ANP) - De belevenissen van Jong Oranje bij het Europees kampioenschap in Boedapest zijn in mei in meerdere landen te zien. Het elftal van bondscoach Erwin van de Looi wordt deze week tijdens de groepsfase in Boedapest overal gevolgd, op het veld, in de kleedkamer en tijdens de besprekingen. Dat gebeurde ook al tijdens de kwalificatiereeks van het EK door het toenmalige FOX Sports (nu ESPN).

Dit keer werken de KNVB en ESPN in de reeks 'Jong Oranje opent de deuren' samen met Insight TV, een wereldwijde producent. Via Insight TV wordt de serie naar meer dan 400 miljoen huishoudens over de hele wereld gestuurd. ESPN zendt de serie in Nederland uit. De eerste drie afleveringen zijn vermoedelijk in mei te zien. Als Jong Oranje zich plaatst voor de volgende ronde van het EK, wordt ook daar een documentaire over gemaakt.

Jong Oranje profiteert deze week van het Nederlands elftal. De drie groepswedstrijden van het EK zijn op dezelfde dagen als de WK-kwalificatieduels van Oranje. Woensdag keken 725.000 mensen bij de NOS naar Jong Oranje - Jong Roemenië. Zaterdag is om 21.00 uur de tweede groepswedstrijd tegen Jong Duitsland. Oranje speelt eerder op de avond tegen Letland.

Meer uit Voetbal

Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

22 minuten geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

1 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

1 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

2 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

2 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

3 uur geleden
Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

4 uur geleden