Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Documentaire Jong Oranje over EK ook in andere landen te zien

Documentaire Jong Oranje over EK ook in andere landen te zien

BOEDAPEST (ANP) - De belevenissen van Jong Oranje bij het Europees kampioenschap in Boedapest zijn in mei in meerdere landen te zien. Het elftal van bondscoach Erwin van de Looi wordt deze week tijdens de groepsfase in Boedapest overal gevolgd, op het veld, in de kleedkamer en tijdens de besprekingen. Dat gebeurde ook al tijdens de kwalificatiereeks van het EK door het toenmalige FOX Sports (nu ESPN).

Dit keer werken de KNVB en ESPN in de reeks 'Jong Oranje opent de deuren' samen met Insight TV, een wereldwijde producent. Via Insight TV wordt de serie naar meer dan 400 miljoen huishoudens over de hele wereld gestuurd. ESPN zendt de serie in Nederland uit. De eerste drie afleveringen zijn vermoedelijk in mei te zien. Als Jong Oranje zich plaatst voor de volgende ronde van het EK, wordt ook daar een documentaire over gemaakt.

Jong Oranje profiteert deze week van het Nederlands elftal. De drie groepswedstrijden van het EK zijn op dezelfde dagen als de WK-kwalificatieduels van Oranje. Woensdag keken 725.000 mensen bij de NOS naar Jong Oranje - Jong Roemenië. Zaterdag is om 21.00 uur de tweede groepswedstrijd tegen Jong Duitsland. Oranje speelt eerder op de avond tegen Letland.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

8 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

11 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

11 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

11 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

13 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

14 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

14 uur geleden