Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Documentaire Jong Oranje over EK ook in andere landen te zien

Documentaire Jong Oranje over EK ook in andere landen te zien

BOEDAPEST (ANP) - De belevenissen van Jong Oranje bij het Europees kampioenschap in Boedapest zijn in mei in meerdere landen te zien. Het elftal van bondscoach Erwin van de Looi wordt deze week tijdens de groepsfase in Boedapest overal gevolgd, op het veld, in de kleedkamer en tijdens de besprekingen. Dat gebeurde ook al tijdens de kwalificatiereeks van het EK door het toenmalige FOX Sports (nu ESPN).

Dit keer werken de KNVB en ESPN in de reeks 'Jong Oranje opent de deuren' samen met Insight TV, een wereldwijde producent. Via Insight TV wordt de serie naar meer dan 400 miljoen huishoudens over de hele wereld gestuurd. ESPN zendt de serie in Nederland uit. De eerste drie afleveringen zijn vermoedelijk in mei te zien. Als Jong Oranje zich plaatst voor de volgende ronde van het EK, wordt ook daar een documentaire over gemaakt.

Jong Oranje profiteert deze week van het Nederlands elftal. De drie groepswedstrijden van het EK zijn op dezelfde dagen als de WK-kwalificatieduels van Oranje. Woensdag keken 725.000 mensen bij de NOS naar Jong Oranje - Jong Roemeniƫ. Zaterdag is om 21.00 uur de tweede groepswedstrijd tegen Jong Duitsland. Oranje speelt eerder op de avond tegen Letland.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

4 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

4 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

4 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

8 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

11 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

11 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

11 uur geleden