Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dochter Pelé: we houden oneindig veel van je, rust in vrede

Dochter Pelé: we houden oneindig veel van je, rust in vrede

SÃO PAULO (ANP) - De familie van Pelé heeft donderdag in het Albert Einstein-ziekenhuis in São Paulo afscheid genomen van Pelé. Kely, de dochter van de op 82-jarige leeftijd overleden Braziliaanse oud-voetballer, plaatste op Instagram een foto waarin de handen van de aanwezige familieleden rusten op de handen van Pelé.

"Alles wat we zijn, komt dankzij jou", schrijft Kely in een kort bericht. "We houden oneindig veel van je. Rust in vrede."

De familie van Pelé verzamelde zich de voorbije dagen rond het ziekbed van de drievoudig wereldkampioen, wiens gezondheidstoestand verslechterde. Kely plaatste woensdag nog een bericht waarin ze aangaf dat de familie ontroerende momenten met elkaar beleefde. "Soms is er veel verdriet en wanhoop, andere momenten lachen we en praten we over grappige herinneringen", schreef ze. "En wat we het meeste leren is dat we elkaar moeten opzoeken, elkaar moeten vasthouden. Dat is de enige manier waarop het loont. Allen tezamen."

Pelé, die met de Braziliaanse voetballers in 1958, 1962 en 1970 de wereldtitel won, lag sinds 29 november in het Albert Einstein-ziekenhuis in São Paulo met darmkanker. Ook had hij problemen aan zijn nieren en hart.

Meer uit Voetbal

Trainer Bosz gunt Veerman transfer naar Dortmund

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."

8 uur geleden
Fortuna Sittard boekt nipte zege op SC Cambuur

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.

8 uur geleden
PSV verslaat Excelsior met klein verschil in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).

10 uur geleden
AZ vervolgt veelbelovende start van seizoen met zege in Utrecht

UTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).

10 uur geleden
NEC laat Willem II na rust kansloos in Tilburg

TILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.

13 uur geleden
PSG neemt wereldkampioen Torres over van FC Barcelona

PARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.

20 uur geleden
Sparta boekt bij Telstar eerste seizoenszege

VELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.

1 dag geleden