Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dochter Pelé: we houden oneindig veel van je, rust in vrede

Dochter Pelé: we houden oneindig veel van je, rust in vrede

SÃO PAULO (ANP) - De familie van Pelé heeft donderdag in het Albert Einstein-ziekenhuis in São Paulo afscheid genomen van Pelé. Kely, de dochter van de op 82-jarige leeftijd overleden Braziliaanse oud-voetballer, plaatste op Instagram een foto waarin de handen van de aanwezige familieleden rusten op de handen van Pelé.

"Alles wat we zijn, komt dankzij jou", schrijft Kely in een kort bericht. "We houden oneindig veel van je. Rust in vrede."

De familie van Pelé verzamelde zich de voorbije dagen rond het ziekbed van de drievoudig wereldkampioen, wiens gezondheidstoestand verslechterde. Kely plaatste woensdag nog een bericht waarin ze aangaf dat de familie ontroerende momenten met elkaar beleefde. "Soms is er veel verdriet en wanhoop, andere momenten lachen we en praten we over grappige herinneringen", schreef ze. "En wat we het meeste leren is dat we elkaar moeten opzoeken, elkaar moeten vasthouden. Dat is de enige manier waarop het loont. Allen tezamen."

Pelé, die met de Braziliaanse voetballers in 1958, 1962 en 1970 de wereldtitel won, lag sinds 29 november in het Albert Einstein-ziekenhuis in São Paulo met darmkanker. Ook had hij problemen aan zijn nieren en hart.

Meer uit Voetbal

City-trainer Maresca looft spelers na zege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.

8 uur geleden
Manchester City wint na rode kaart Gravenberch ruim bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.

12 uur geleden
FC Groningen boekt in Eredivisie ruime zege bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.

12 uur geleden
Lazio na thuiszege op Monza naast koploper Inter in Serie A

ROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).

14 uur geleden
SC Cambuur vergroot problemen van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).

15 uur geleden
ADO Den Haag houdt met tien man stand bij Telstar en pakt punt

VELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.

15 uur geleden
Feyenoord rouwt om overleden oudste ex-speler (101) van de club

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.

15 uur geleden