Dochter blijft bij zieke Pelé in ziekenhuis
SÃO PAULO (ANP) - De Braziliaanse voetballegende Pelé heeft de nacht met een dochter in het ziekenhuis doorgebracht. "Nog een nacht samen", laat Kelly Nascimento weten op Instagram. Ze plaatste een foto waarop ze haar zieke vader omhelst.
Twee dochters van Pelé lieten donderdag al weten dat hun 82-jarige zieke vader Kerstmis in het ziekenhuis zal doorbrengen. Pelé ligt al sinds eind vorige maand in het Albert Einstein-ziekenhuis van São Paulo. Hij heeft darmkanker en extra zorg nodig vanwege "problemen aan nieren en hart".
Pelé bekeek afgelopen zondag de WK-finale tussen Argentinië en Frankrijk in het ziekenhuis. De Braziliaan feliciteerde na afloop Lionel Messi met de wereldtitel. Pelé werd in 1958, 1962 en 1970 wereldkampioen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
4 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
13 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
15 minuten geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
54 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Harry Maguire is door bondscoach Thomas Tuchel opgeroepen voor de komende twee oefenwedstrijden van de Engelse voetballers tegen Uruguay en Japan. De 33-jarige verdediger van Manchester United maakte twee jaar geleden voor het laatst deel uit van de nationale selectie.
3 uur geleden