Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic zonder problemen langs Japanner Nishioka

Djokovic zonder problemen langs Japanner Nishioka

MELBOURNE (ANP) - Novak Djokovic heeft zich op de Australian Open zonder problemen verzekerd van een plek in de derde ronde. De titelverdediger stond tegen de Japanner Yoshihito Nishioka maar zeven games af: 6-3 6-2 6-2. De partij was binnen anderhalf uur gespeeld.

Pas in de laatste game kreeg Djokovic zijn eerste breakpoint tegen, maar dat werd door de nummer 2 van de wereld weggewerkt met een ace. Djokovic sloeg in totaal zeventien aces en stond in de eerste twee sets maar één punt af op eigen opslag.

"Ik heb veel te danken aan mijn coach Goran Ivanisevic", zei Djokovic, die het voormalige servicekanon in zijn begeleidingsteam heeft opgenomen. "Tot nu toe gaat mijn service erg goed. Goran en ik spreken dezelfde taal. Hij was altijd een van mijn idolen. In 2001 heb ik met hem getraind voorafgaand aan Wimbledon, dat hij toen won. Dat was een droom voor me en hij was vroeger een van mijn idolen."

Djokovic neemt het in de vierde ronde op tegen de Argentijn Diego Schwartzman.

Meer uit Sport

Torenhoge favoriete Bol vond doorkomen series 'spannend'

TOKIO (ANP) - Femke Bol vond het spannend om de series van de 400 meter horden door te komen op de WK atletiek in Tokio, ook al is ze de torenhoge favoriete voor het goud op het onderdeel. "Het is toch je eerste race met horden in een stadion. Ik weet van tevoren dat ik niet alles hoef te geven en kan sparen op het laatste stuk, maar je moet toch alert zijn en zorgen dat je geen foutjes maakt", zei Bol na haar race, die ze met overmacht won.

3 uur geleden
Bol wint met speels gemak serie 400 meter horden op WK

TOKIO (ANP) - Femke Bol is voortvarend begonnen aan haar missie om voor de tweede opeenvolgende keer de wereldtitel te veroveren op de 400 meter horden. De Nederlandse atlete liep op de WK atletiek in Tokio in de eerste van vijf series overtuigend naar de winst in een tijd van 53,75 en plaatste zich voor de halve finales, die voor woensdag op het programma staan.

4 uur geleden
Tanzaniaan Simbu verovert wereldtitel marathon op de finishlijn

TOKIO (ANP) - De Tanzaniaan Alphonce Felix Simbu heeft in Tokio de wereldtitel veroverd op de marathon. Hij wist na een lange eindsprint de Duitser Amanal Petros praktisch op de finishlijn voorbij te steken. De fotofinish wees uit dat Simbu drie honderdsten van een seconde eerder finishte dan Petros, het kleinste verschil ooit op de marathon.

5 uur geleden
Darter Van Gerwen verslaat Littler en wint World Series Finals

AMSTERDAM (ANP) - Michael van Gerwen heeft de World Series of Darts Finals op zijn naam geschreven. De 36-jarige Nederlander rekende in de AFAS Live in Amsterdam af met wereldkampioen Luke Littler: 11-7.

10 uur geleden
Darter Van Gerwen bereikt eindstrijd World Series Finals

AMSTERDAM (ANP) - Michael van Gerwen heeft de eindstrijd gehaald bij de World Series of Darts Finals. De 36-jarige Nederlander rekende in de AFAS Live in Amsterdam in de halve finale met 11-6 af met de Noord-Ier Josh Rock.

12 uur geleden
Vingegaard wint na twee keer de Tour nu ook de Vuelta

MADRID (ANP) - De Deen Jonas Vingegaard heeft na twee eindzeges in de Tour de France ook de Vuelta op zijn erelijst staan. De laatste etappe van de Spaanse rittenkoers, met finish in Madrid, kwam voortijdig tot een einde toen pro-Palestijnse demonstranten in Madrid massaal de weg blokkeerden. De organisatie besloot dat verder fietsen niet meer mogelijk was.

12 uur geleden
Vingegaard wint door pro-Palestijns protest verstoorde Vuelta

MADRID (ANP) - De Deen Jonas Vingegaard heeft na twee eindzeges in de Tour de France ook de Vuelta op zijn erelijst staan. De Spaanse rittenkoers kreeg geen feestelijk einde. Pro-Palestijnse demonstranten verhinderden met een blokkade dat de 21e en laatste etappe kon worden uitgereden.

14 uur geleden