Djokovic wint ook tweede partij in Dubai
DUBAI (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft op het internationale toernooi van Dubai ook zijn tweede partij gewonnen. De Servische nummer 1 van de wereld versloeg de Rus Karen Chatsjanov. Djokovic won in twee sets, 6-3 7-6 (2). De partij duurde ruim anderhalf uur.
In de eerste ronde won Djokovic al van de Italiaan Lorenzo Musetti. Dat was zijn eerste officiële optreden sinds december. In januari wilde hij deelnemen aan de Australian Open. De Serviër werd kort voor het toernooi echter het land uitgezet omdat hij niet gevaccineerd was tegen corona, een verplichting in Australië.
Djokovic kan deze week na twee jaar worden afgelost aan kop van de wereldranglijst. Dat gebeurt in ieder geval als Daniil Medvedev het toernooi van Acapulco wint.
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.
32 minuten geledenTORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.
2 uur geledenWINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.
2 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.
2 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.
5 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.
6 uur geledenTORUN (ANP) - De gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geen medaille behaald. Keenan Blake, Myrte van der Schoot, Tony van Diepen en Eveline Saalberg eindigden als vijfde en schoven kort na afloop op naar de vierde plaats door de diskwalificatie van Jamaica.
6 uur geleden