Djokovic wint eerste partij in Monte Carlo na breuk met Ivanisevic
MONACO (ANP) - Novak Djokovic heeft zijn eerste partij op het masterstoernooi van Monte Carlo overtuigend gewonnen. De nummer 1 van de wereldranglijst rekende in twee sets op het gravel af met Roman Safioellin uit Rusland: 6-1 6-2.
Voor Djokovic was het zijn eerste wedstrijd sinds zijn vroege uitschakeling in de derde ronde van het toernooi van Indian Wells. Daarna kondigde de Serviër aan het masterstoernooi van Miami over te slaan. Ook maakte hij eind maart bekend de samenwerking met coach Goran Ivanisevic stop te zetten. Hij heeft zijn landgenoot Nenad Zimonjic als nieuwe coach aangesteld.
Djokovic brak zijn tegenstander, de nummer 41 van de ranking, meteen in de eerste game en liep uit naar 4-0. In de tweede set won de 36-jarige Serviër twee keer de opslagbeurt van zijn tegenstander en maakte het op zijn tweede matchpoint af. In de derde ronde neemt Djokovic het op tegen de winnaar van de partij tussen de Fransman Arthur Fils en de Italiaan Lorenzo Musetti.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
20 minuten geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
6 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
15 uur geledenMETZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.
15 uur geledenTREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."
16 uur geleden