Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic wacht na zege duel met Alcaraz op Australian Open

Djokovic wacht na zege duel met Alcaraz op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft de kwartfinales bereikt op de Australian Open. De Serviër, tienvoudig winnaar van het eerste grandslamtoernooi van het jaar, versloeg in zijn partij uit de vierde ronde de Tsjech Jiri Lehecka in drie sets: 6-3 6-4 7-6 (4). Djokovic wacht nu zijn eerste grote uitdaging in zijn jacht op zijn elfde titel in Melbourne. Zijn tegenstander in de kwartfinales is de Spanjaard Carlos Alcaraz, de nummer 3 van de plaatsingslijst. Djokovic is als zevende geplaatst.

Djokovic pakte de eerste set dankzij een break in de achtste game na een dubbele fout van Lehecka. De 23-jarige Tsjech verloor aan het begin van de tweede set meteen zijn opslagbeurt, maar bleef strijden. Ook in de derde set leverde hij meteen zijn opslag in. Maar Lehecka brak vervolgens voor het eerst Djokovic waarna het gelijkop ging naar 6-6.

In de tiebreak zag zijn coach Andy Murray hoe Djokovic de partij na twee uur en 39 minuten bij zijn eerste wedstrijdpunt besliste.

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

12 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

13 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

15 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

16 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

18 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden