Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic voert Servië aan in gemengd toernooi om United Cup

Djokovic voert Servië aan in gemengd toernooi om United Cup

MELBOURNE (ANP/RTR) - Novak Djokovic voert Servië aan in de United Cup, het tennistoernooi voor gemengde teams dat duurt van 29 december tot en met 7 januari en wordt gehouden in de Australische steden Sydney en Perth. Voor de nummer 1 van de wereld is het toernooi zijn eerste voorbereiding op de Australian Open, waar hij op jacht gaat naar zijn 25e grandslamtitel.

Rafael Nadal ontbreekt in de United Cup, zo laat de samenstelling van het Spaanse team zien. Eerder deze maand kondigde directeur Craig Tiley aan dat de door blessures geplaagde Nadal zal meedoen aan de Australian Open. De Spanjaard bedankte op sociale media Tiley voor zijn 'vertrouwen', maar bevestigde zijn deelname niet.

Nederland debuteert in de United Cup. Tallon Griekspoor en Arantxa Rus, de hoogstgeplaatste spelers op de wereldranglijst van dit moment, voeren het Oranjeteam aan tijdens de tweede editie van het toernooi, dat een wat andere opzet kent. Naast Nederland doen ook Servië, Canada en China voor het eerst mee aan het landentoernooi, waar negen van de twintig beste tennissers van de wereld en vijf van de tien beste vrouwen van de partij zijn.

Meer uit Sport

Volleybalsters verslaan ook Frankrijk in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.

1 uur geleden
Vingegaard grijpt met derde ritzege roze trui in Giro d'Italia

PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.

3 uur geleden
Bredewold bezorgt SD Worx-Protime derde zege in Ronde van Burgos

MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.

4 uur geleden
Eerste titel voor Kroatische tennisster Marcinko

RABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.

4 uur geleden
Hockeysters Amsterdam en Den Bosch spelen gelijk in eerste finale

AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.

6 uur geleden
Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

11 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

11 uur geleden