Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic verslaat Zverev, maar mist finale Adria Tour

Djokovic verslaat Zverev, maar mist finale Adria Tour

BELGRADO (ANP/RTR) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich ondanks een zege op Alexander Zverev niet geplaatst voor de finale van de eerste ronde van de door hem opgezette Adria Tour. De Servische nummer één van de wereld versloeg voor volle tribunes in het Novak Tennis Center in Belgrado de Duitser met 4-0 1-4 4-2. Hierdoor plaatste de Servische tennisser Filip Krajinovic zich voor de eindstrijd.

Djokovic kwam op het idee een eigen toernooi te organiseren omdat het tennisseizoen niet eerder dan 31 juli wordt hervat. De landen in de Balkan zijn ook relatief licht getroffen door het coronavirus, waardoor zo'n 4000 toeschouwers welkom waren bij het exhibitietoernooi. De Adria Tour gaat nog tot 5 juli langs Servië, Kroatië en Bosnië. De derde ronde in Montenegro is afgelast.

Krajinovic had Djokovic zaterdagavond verslagen en plaatste zich voor de finale. Daarin nam hij het op tegen Dominic Thiem, die voor een plaats in de finale Grigor Dimitrov had verslagen. Thiem was zondagavond Krajinovic in drie sets de baas: 4-3 (7-2) 2-4 4-2

Djokovic wil met de serie exhibitietoernooien geld ophalen voor goede doelen. De tennistoernooien op de ATP en WTA Tour liggen nog stil tot in ieder geval 31 juli.

Meer uit Sport

Volleybalsters verslaan ook Frankrijk in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.

3 uur geleden
Vingegaard grijpt met derde ritzege roze trui in Giro d'Italia

PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.

6 uur geleden
Bredewold bezorgt SD Worx-Protime derde zege in Ronde van Burgos

MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.

7 uur geleden
Eerste titel voor Kroatische tennisster Marcinko

RABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.

7 uur geleden
Hockeysters Amsterdam en Den Bosch spelen gelijk in eerste finale

AMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.

8 uur geleden
Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

14 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

14 uur geleden