Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic verslaat Hurkacz op weg naar halve finale Dubai

Djokovic verslaat Hurkacz op weg naar halve finale Dubai

DUBAI (ANP) - Novak Djokovic is nog altijd ongeslagen in 2023. De nummer 1 van de wereld plaatste zich voor de halve finales van het ATP-toernooi van Dubai na een 6-3 7-5-overwinning op de Pool Hubert Hurkacz.

Hurkacz was in goeden doen naar de Verenigde Arabische Emiraten afgereisd, nadat hij afgelopen zondag de titel op het indoortoernooi van Marseille had veroverd. De mondiale nummer 11 kwam er in Dubai echter achter dat Djokovic, die in de vorige ronde Tallon Griekspoor had uitgeschakeld, nog altijd van een andere orde is.

Djokovic brak zijn tegenstander in de vierde game en kwam daarna niet meer in de problemen in de eerste set. Beide spelers wonnen in de tweede set eenvoudig hun eigen servicegames. In de eerste negen games werden in totaal slechts drie punten ingeleverd.

Lovegame Djokovic

Hurkacz was dicht bij setwinst met een 5-4, 30-0-voorsprong, maar Djokovic liet vervolgens zijn beste tennis zien en pakte de volgende vier punten op rij. De Serviër drukte daarna door in de lange elfde game. De Pool wist de eerste vier breakpoints nog weg te werken, maar verloor de game alsnog. Djokovic maakte vervolgens de wedstrijd met een lovegame op eigen service af.

Djokovic treft in de halve finale Daniil Medvedev. De Russische nummer 7 van de wereld won met 6-3 6-2 van Borna Coric uit Kroatië. Na een eenvoudige eerste set stribbelde Coric in de tweede set nog even tegen. Hij kwam op een 2-0-voorsprong, maar verloor de volgende zes games op rij.

Meer uit Sport

Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

16 minuten geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

2 uur geleden
Kostjoek boekt na raketinslag emotionele zege op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.

3 uur geleden
Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

6 uur geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

6 uur geleden
New York Knicks na nieuwe zege op Cleveland dicht bij finale NBA

CLEVELAND (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van de New York Knicks zijn in de NBA dicht bij een finale van de play-offs. Het team van coach Mike Brown versloeg in de eindstrijd van de Eastern Conference de Cleveland Cavaliers met 121-108 en nam in de best-of-seven-serie een voorsprong van 3-0 in wedstrijden. De New York Knicks zijn daarmee nog één zege verwijderd van hun eerste finale in de NBA sinds 1999.

9 uur geleden
Team Verhoeven protesteert tegen nederlaag en wil een rematch

CAÏRO (ANP) - Rico Verhoeven legt zich niet neer bij zijn nederlaag tegen Oleksandr Usyk in een gevecht om de wereldtitel van boksbond WBC. "We hebben bezwaar aangetekend bij de Middle East Professional Boxing Commission, waaronder de scheidsrechters vallen", laat manager Karim Erja weten op het vliegveld in Caïro voor de terugvlucht naar Amsterdam.

10 uur geleden