Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic verliest op masterstoernooi Madrid bij eerste optreden

Djokovic verliest op masterstoernooi Madrid bij eerste optreden

MADRID (ANP) - Novak Djokovic is ook op het masterstoernooi van Madrid in zijn eerste optreden verslagen. De 37-jarige Serviër, als vierde geplaatst in de Spaanse hoofdstad, verloor in twee sets van de Italiaan Matteo Arnaldi: 6-3 6-4.

Djokovic won het toernooi van Madrid drie keer. De 24-voudig grandslamwinnaar verloor eerder deze maand in Monte Carlo na een bye in de eerste ronde zijn eerste partij op gravel van dit jaar van Alejandro Tabilo uit Chili. Op het toernooi van Indian Wells werd de Servische tennisser in de tweede ronde uitgeschakeld door Botic van de Zandschulp.

De 24-jarige Arnaldi is de nummer 44 van de wereldranglijst. Djokovic staat vijfde. De Italiaan won direct de eerste opslagbeurt van zijn tegenstander, maar liet hem ook weer terugkomen met een break. Door een tweede break kwam Arnaldi op 5-3 en kon de set daarna uitserveren. In de tweede set had de Italiaan aan één break op 3-3 genoeg om de wedstrijd naar zich toe te trekken. Djokovic kwam nog op 0-40 op de opslagbeurt van de Italiaan meteen daarna, maar die hield stand en sloeg op 5-4 op zijn tweede matchpoint toe.

Meer uit Sport

Djokovic voor zestiende keer in kwartfinales Wimbledon

LONDEN (ANP) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft met zijn 101e zege op Wimbledon de kwartfinales bereikt. De zevenvoudig winnaar van het grandslamtoernooi in Londen ontdeed zich in de vierde ronde van de Australiër Alex De Minaur. De 38-jarige Serviër had wel vier sets nodig om voor de zestiende keer in zijn carrière de laatste acht te bereiken: 1-6 6-4 6-4 6-4.

15 minuten geleden
Hordeloper Smidt jaar lang uitgeschakeld door blessure

ASSEN (ANP) - Atleet Nick Smidt wacht een lange revalidatie. De 28-jarige vijfvoudig Nederlands kampioen op de 400 meter horden is maandag geopereerd aan een gescheurde achillespees. De atleet meldt op Instagram dat zijn rechterbeen acht weken in het gips moet en dat hij twaalf maanden nodig heeft voor een volledig herstel. Hij mist daarmee in ieder geval de WK atletiek in Tokio in september.

24 minuten geleden
Merlier sprint naar winst in derde etappe Tour de France

DUINKERKE (ANP) - De Belg Tim Merlier heeft de derde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een rit over 178 kilometer van Valenciennes naar Duinkerke. De Europees kampioen van Soudal - Quick-Step hield in de massasprint de Italiaan Jonathan Milan en de Duitser Phil Bauhaus achter zich.

25 minuten geleden
Bencic naar kwartfinale Wimbledon na zege op Aleksandrova

LONDEN (ANP) - Tennisster Belinda Bencic heeft zich geplaatst voor de kwartfinales op Wimbledon. De mondiale nummer 35 uit Zwitserland won met 7-6 (4) 6-4 van de Russische Jekaterina Aleksandrova.

1 uur geleden
Groenetruidrager Philipsen na val uit Tour

DUINKERKE (ANP) - De Belgische wielrenner Jasper Philipsen heeft de Tour de France moeten verlaten. De winnaar van de eerste etappe kwam in de derde rit bij de tussensprint ten val na een botsing met de Franse renner Bryan Coquard.

1 uur geleden
Cobolli schakelt Cilic uit op weg naar kwartfinale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Flavio Cobolli is doorgedrongen tot de kwartfinales op Wimbledon. De 23-jarige Italiaan was in vier sets te sterk voor de dertien jaar oudere Kroaat Marin Cilic: 6-4 6-4 6-7 (4) 7-6 (3).

2 uur geleden
Britse Henderson nieuwe leidster in Giro na ritwinst

APRICA (ANP) - De Britse wielrenster Anna Henderson heeft de tweede etappe van de Giro d'Italia voor vrouwen gewonnen. Het was een rit van Clusone naar Aprica met een aankomst bergop. De 26-jarige renster van Lidl-Trek versloeg in de sprint haar Franse medevluchtster Dilyxine Miermont. Kort achter het tweetal sprintte de Italiaanse Soraya Paladin naar de derde plaats.

3 uur geleden