Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic tegen Medvedev in halve finales Astana

Djokovic tegen Medvedev in halve finales Astana

ASTANA (ANP) - Het ATP-toernooi van Astana krijgt in de halve finales een duel tussen twee grandslamkampioenen. Novak Djokovic en Daniil Medvedev nemen het op het hardcourt in Kazachstan tegen elkaar op, met als inzet een plek in de finale. De andere finalist komt uit de partij tussen de Griek Stefanos Tsitsipas en Andrej Roeblev uit Rusland.

Djokovic, die in de tweede ronde Botic van de Zandschulp kansloos liet, versloeg de Rus Karen Chatsjanov in twee sets: 6-4 6-3. Medvedev was veel te sterk voor de Spanjaard Roberto Bautista Agut: 6-1 6-1.

Djokovic, winnaar van 21 grandslamtitels, is bezig aan een sterke reeks. De 35-jarige Serviër won Wimbledon en zegevierde vorige week ook op het ATP-toernooi van Tel Aviv. Van zijn tien voorgaande duels met Medvedev won hij er zes. Vorig jaar moest Djokovic in de finale van de US Open echter in drie sets buigen voor de Rus, die in New York zijn eerste grandslamtitel pakte. Medvedev (26) is op dit moment de nummer 4 van de wereld, Djokovic staat op de zevende plaats.

Meer uit Sport

Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

26 minuten geleden
Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

2 uur geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

2 uur geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

4 uur geleden
Kostjoek boekt na raketinslag emotionele zege op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.

6 uur geleden
Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

9 uur geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

9 uur geleden