Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic slaat in aanloop naar US Open toernooi van Toronto over

Djokovic slaat in aanloop naar US Open toernooi van Toronto over

TORONTO (ANP) - Novak Djokovic doet in augustus niet mee aan het tennistoernooi in Toronto. Het evenement past niet in de voorbereiding van de Serviër voor de US Open. Djokovic won het hardcourttoernooi in Toronto vier keer.

Djokovic won dit jaar al de Australian Open, Roland Garros en Wimbledon. Zijn grote doel is om te komen tot een 'Golden Slam', dat betekent het winnen van alle vier de grandslamtoernooien in hetzelfde jaar én de eindzege in het enkelspel op de Olympische Spelen. Eerder deze maand kwam Djokovic op Wimbledon, met zijn twintigste grandslamtitel, op gelijke hoogte met Rafael Nadal en Roger Federer. De 34-jarige Djokovic hoopt op de US Open de lijst met meeste grandslamtitels in zijn eentje aan te voeren.

"Het zou fantastisch zijn geweest om Novak hier te hebben", zei Karl Hale, toernooidirecteur in Toronto, waar van 9 tot en met 15 augustus wordt getennist. "Maar we begrijpen zijn beslissing. We wensen hem het allerbeste voor de rest van het seizoen."

De US Open gaat 30 augustus van start.

Meer uit Sport

Griekspoor niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.

3 uur geleden
Handballers definitief uitgeschakeld voor hoofdronde EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.

10 uur geleden
Handballers lijden dure nederlaag tegen Kroatië op EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.

12 uur geleden
Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

15 uur geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

17 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

18 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

20 uur geleden