Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic nog onzeker over deelname aan masterstoernooien in VS

Djokovic nog onzeker over deelname aan masterstoernooien in VS

BELGRADO (ANP) - Tennisser Novak Djokovic weet nog altijd niet of hij volgende maand mag meedoen aan de masterstoernooien van Indian Wells en Miami in de Verenigde Staten. De nummer 1 van de wereld heeft een verzoek ingediend om ook ongevaccineerd het land in te mogen en zegt snel te rekenen op nieuws hierover.

Djokovic bedankte de organisatoren van de toernooien van Indian Wells en Miami voor hun steun. "Zij willen graag dat ik op hun toernooien mag spelen. Ik kijk ernaar uit om snel goed nieuws te krijgen, maar het ligt niet in mijn handen", zei de Serviër op een persconferentie. Volgens de huidige regels mogen ongevaccineerden de VS niet in.

Het toernooi van Indian Wells begint op 8 maart, het masterstoernooi van Miami twee weken later. Vorig jaar miste Djokovic beide toernooien, net als de Australian Open en de US Open, omdat hij zich niet wil laten vaccineren tegen het coronavirus.

De 35-jarige Djokovic is dit jaar nog ongeslagen. In aanloop naar zijn tiende titel op de Australian Open vorige maand was hij ook de beste in Adelaide. Hij maakt volgend week in Dubai voor het eerst weer zijn opwachting.

Meer uit Sport

Snowboardster Dekker strandt op Spelen in achtste finale

LIVIGNO (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is er op de Olympische Spelen niet in geslaagd de kwartfinales op de parallelreuzenslalom te bereiken. De 29-jarige Nederlandse lag in haar achtste finale tegen de Oostenrijkse Sabine Payer lange tijd voorop, maar in het slot van haar race gaf ze die voorsprong in het Livigno Snow Park uit handen. Payer passeerde de finish 0,13 seconde eerder dan Dekker.

19 minuten geleden
Skiester Johnson wint afdaling na zware crash landgenote Vonn

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Amerikaanse skiester Breezy Johnson heeft met minimaal verschil de olympische afdaling gewonnen. Op de fraaie piste Olimpia delle Tofane in Cortina d'Ampezzo was de regerend wereldkampioene 4 honderdsten van een seconde sneller dan Emma Aicher uit Duitsland. De Italiaanse Sofia Goggia eindigde voor eigen publiek als derde op 0,59 seconde.

24 minuten geleden
Hockeyers winnen opnieuw moeizaam van Spanje in Pro League

VALENCIA (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben ook hun tweede Pro League-duel met Spanje met veel moeite gewonnen. In Valencia maakte Duco Telgenkamp in de slotfase het winnende doelpunt: 2-3. Oranje verspeelde een 2-0-voorsprong, die was ontstaan door treffers van Pepijn van der Heijden en Telgenkamp.

31 minuten geleden
Nederland na verlies in dubbel achter in Davis Cup tegen India

BENGALURU (ANP) - Nederland is op een 2-1-achterstand gekomen in de Davis Cup-ontmoeting met India. Sander Arends en David Pel verloren zondag het dubbelspel van Yuki Bhambri en Dhakshineswar Suresh in drie sets: 6-7 (0) 6-3 6-7 (6). Er volgen nog twee enkelspelen in het duel in de kwalificaties van het landentoernooi.

32 minuten geleden
Skiester Vonn crasht al snel tijdens olympische afdaling

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Amerikaanse skivedette Lindsey Vonn is al vroeg tijdens haar olympische afdaling ten val gekomen. De 41-jarige olympisch kampioen van 2010 had in Cortina d'Ampezzo veel ogen op zich gericht door met een kunstknie en gescheurde kruisband aan de start te verschijnen, maar het ging al snel mis.

1 uur geleden
Kok kijkt uit naar haar olympisch debuut op de 1000 meter 

MILAAN (ANP) - Femke Kok kijkt ernaar uit te beginnen aan het olympisch schaatstoernooi. De 25-jarige Friezin komt in het Milano Speed Skating Stadium drie keer in actie, waarvan de 1000 meter op maandag de eerste afstand is.

1 uur geleden
Hockeysters opnieuw oppermachtig tegen China in Pro League

GUANGZHOU (ANP) - De hockeysters van Oranje hebben ook hun tweede Pro League-duel met gastland China overtuigend gewonnen. De olympisch kampioen versloeg de verliezend finalist van 2024 in Parijs met 6-1. Felice Albers en Marijn Veen scoorden in Guangzhou ieder twee keer, Frédérique Matla en Yibbi Jansen één keer.

1 uur geleden