Djokovic - Nadal tweede partij op vrijdagmiddag
PARIJS (ANP) - Het duel tussen Novak Djokovic en Rafael Nadal in de halve finales van Roland Garros is vrijdag de tweede middagpartij. Het treffen tussen de twee rivalen begint niet voor 16.30 uur.
Voorafgaand aan Djokovic - Nadal treffen eerst de Griek Stefanos Tsitsipas en de Duitser Alexander Zverev, respectievelijk de nummer 5 en 6 van de plaatsingslijst, elkaar. Zij beginnen om 14.50 uur op het Court Philippe-Chatrier.
Djokovic en Nadal treffen elkaar al voor de 58e keer. Djokovic wist Nadal 29 keer te verslaan, de Spaanse titelhouder won 28 keer.
Roland Garros introduceerde tijdens deze editie de avondsessie, die in de eerste week om 21.00 uur begon. In verband met de avondklok in Parijs begon die partij op de eerste dagen zonder publiek, later in het toernooi was de avondklok later van kracht en moest het publiek de tribunes tijdens de wedstrijd verlaten.
Meer uit Sport
BERLIJN (ANP/DPA) - De Formule 1-races in Bahrein en Saudi-Arabië zijn geannuleerd. Dat stelt de Duitse betaalzender Sky volgens DPA. De GP's stonden voor 12 en 19 april op de kalender, maar gaan vanwege de oorlog in het Midden-Oosten niet door.
2 minuten geledenNIEUWEGEIN (ANP) - De judobond (JBN) gaat met tien judoka's naar het Europees kampioenschap, dat plaatsvindt van 16 tot en met 19 april in de Georgische hoofdstad Tbilisi. Het team bestaat uit zeven vrouwen en drie mannen.
9 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Team Essent heeft schaatsster Angel Daleman tot de zomer van 2028 vastgelegd. De ploeg van Sven Kramer en Jac Orie heeft het contract van de 18-jarige schaatsster, dat nog liep tot 2027, opengebroken en verlengd.
37 minuten geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Niels de Langen (27) heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op de reuzenslalom bij de Paralympische Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Het goud was voor de Italiaan René de Silvestro. Thijn Speksnijder werd elfde.
1 uur geledenCOURCHEVEL (ANP/AFP/DPA) - Skiër Marco Odermatt heeft zich vrijdag voor de vijfde achtereenvolgende keer verzekerd van de algemene wereldbekertitel. De Zwitser eindigde op de afdaling in Courchevel als derde. De zege ging naar de Oostenrijker Vincent Kriechmayr.
3 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos heeft bij de Paralympische Winterspelen een zilveren medaille behaald. De 30-jarige Nederlandse noteerde op het onderdeel banked slalom een beste tijd van 1.03,53. Het goud ging met 1.02,99 naar de Amerikaanse Kate Delson. Haar landgenote Brenna Huckaby eindigde in 1.03,98 als derde.
4 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is er bij de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo niet in geslaagd voor de derde keer een gouden medaille te winnen. De 26-jarige Nederlander was goed bezig aan zijn eerste run op de reuzenslalom, maar tegen het einde van zijn race ging hij onderuit.
5 uur geleden