Djokovic - Nadal tweede partij op vrijdagmiddag
PARIJS (ANP) - Het duel tussen Novak Djokovic en Rafael Nadal in de halve finales van Roland Garros is vrijdag de tweede middagpartij. Het treffen tussen de twee rivalen begint niet voor 16.30 uur.
Voorafgaand aan Djokovic - Nadal treffen eerst de Griek Stefanos Tsitsipas en de Duitser Alexander Zverev, respectievelijk de nummer 5 en 6 van de plaatsingslijst, elkaar. Zij beginnen om 14.50 uur op het Court Philippe-Chatrier.
Djokovic en Nadal treffen elkaar al voor de 58e keer. Djokovic wist Nadal 29 keer te verslaan, de Spaanse titelhouder won 28 keer.
Roland Garros introduceerde tijdens deze editie de avondsessie, die in de eerste week om 21.00 uur begon. In verband met de avondklok in Parijs begon die partij op de eerste dagen zonder publiek, later in het toernooi was de avondklok later van kracht en moest het publiek de tribunes tijdens de wedstrijd verlaten.
Meer uit Sport
WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.
7 uur geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.
7 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.
8 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen start bij de Grote Prijs van Monaco als tweede. De viervoudig wereldkampioen moest de poleposition bij de beroemde race in het prinsdom laten aan Mercedes-coureur Kimi Antonelli.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De als achtste geplaatste Russin versloeg in de finale in Parijs de Poolse qualifier en verrassing Maja Chwalińska in twee sets: 6-3 6-2.
8 uur geledenSESTRIERE (ANP) - Demi Vollering (FDJ United - SUEZ) heeft de achtste etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Nederlandse nummer 2 van het algemeen klassement was de sterkste in een sprint bergop tussen de top 4 van het klassement. Isabella Holmgren uit Canada werd tweede, net voor de Duitse Antonia Niedermaier. Klassementsleider Anna van der Breggen werd vierde in dezelfde tijd als Vollering en behoudt de roze leiderstrui met nog één etappe te gaan.
9 uur geleden