Djokovic mist ook masterstoernooi van Miami definitief
MIAMI (ANP) - Novak Djokovic moet ook het masterstoernooi van Miami, de komende twee weken, definitief aan zich voorbij laten gaan. De nummer 1 van de wereld mag nog altijd de Verenigde Staten niet in omdat hij zich niet heeft laten vaccineren tegen het coronavirus. Daarop wordt ook in Miami geen uitzondering gemaakt.
"We hebben geprobeerd om voor Djokovic een uitzondering te maken, maar dat was niet mogelijk", zei toernooidirecteur James Blake tegen Tennis Channel. "We hebben alles gedaan wat we konden. We hebben geprobeerd met de regering te praten, want het was niet aan ons. Wij zijn een van de grootste toernooien ter wereld en dan willen we ook de beste spelers hebben."
De 35-jarige Djokovic miste ook al Indian Wells, dat zijn einde nadert. De tennissers die daar al zijn uitgeschakeld, bereiden zich nu voor op het masterstoernooi van Miami.
Botic van de Zandschulp doet wel mee in Miami, terwijl Tallon Griekspoor huiswaarts is gekeerd om zich voor te bereiden op het gravelseizoen.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben voor het tweede jaar op rij hun jaarlijkse contributie aan het mondiale antidopingbureau WADA ingehouden. Het gaat om een bedrag van 3,6 miljoen dollar. Een wet die president Donald Trump ondertekende, bevestigde de daad.
44 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse Sport Pers (NSP) dient een klacht in bij Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de Olympische Spelen in Milaan. De reden is dat schaatsster Jutta Leerdam in aanloop naar de 1000 meter van maandag journalisten niet te woord wil staan. Alle andere Nederlandse schaatsers praten tot dusver wel met journalisten in aanloop naar hun wedstrijd.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.
4 uur geledenMILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italiƫ voor de goede organisatie.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.
6 uur geledenDUBAI (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In een vlakke rit van 145 kilometer rond Dubai was de renster van SD Worx-Protime wederom de sterkste in de massasprint.
6 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP/RTR) - Lindsey Vonn heeft haar eerste afdaling sinds haar kruisbandblessure succesvol afgerond. De 41-jarige Amerikaanse voltooide de training op de olympische afdaling in Cortina d'Ampezzo in een tijd van 1,40.33. Daarmee staat ze voorlopig tiende nadat 23 van de 47 deelnemers aan de beurt zijn geweest.
7 uur geleden