Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic mist ook masterstoernooi van Miami definitief

Djokovic mist ook masterstoernooi van Miami definitief

MIAMI (ANP) - Novak Djokovic moet ook het masterstoernooi van Miami, de komende twee weken, definitief aan zich voorbij laten gaan. De nummer 1 van de wereld mag nog altijd de Verenigde Staten niet in omdat hij zich niet heeft laten vaccineren tegen het coronavirus. Daarop wordt ook in Miami geen uitzondering gemaakt.

"We hebben geprobeerd om voor Djokovic een uitzondering te maken, maar dat was niet mogelijk", zei toernooidirecteur James Blake tegen Tennis Channel. "We hebben alles gedaan wat we konden. We hebben geprobeerd met de regering te praten, want het was niet aan ons. Wij zijn een van de grootste toernooien ter wereld en dan willen we ook de beste spelers hebben."

De 35-jarige Djokovic miste ook al Indian Wells, dat zijn einde nadert. De tennissers die daar al zijn uitgeschakeld, bereiden zich nu voor op het masterstoernooi van Miami.

Botic van de Zandschulp doet wel mee in Miami, terwijl Tallon Griekspoor huiswaarts is gekeerd om zich voor te bereiden op het gravelseizoen.

Meer uit Sport

Tennisster Svitolina wint masterstoernooi Rome voor derde keer

ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.

2 uur geleden
Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

6 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

6 uur geleden
Tennisser Sinner naar finale masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.

7 uur geleden
Álex Márquez wint sprintrace bij Grote Prijs van Catalonië

MONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.

7 uur geleden
Team Verstappen is begonnen aan de 24 uur van de Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.

9 uur geleden
Schilder werpt kogel over magische grens van 21 meter

SHANGHAI (ANP) - Jessica Schilder heeft het Nederlands record kogelstoten fors verbeterd. De wereldkampioen haalde een sensationele afstand van 21,09 meter. Het oude nationale record van 20,69 stond ook op haar naam.

10 uur geleden