Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic meldt zich af voor tennistoernooi in Indian Wells

Djokovic meldt zich af voor tennistoernooi in Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - De Servische tennisser Novak Djokovic laat het toptoernooi van Indian Wells, dat komende week in Californië begint, aan zich voorbijgaan. "Het spijt me dat ik mijn fans niet kan begroeten en dat ik in de woestijn niet in actie kan komen. Het is mijn favoriete plek om naartoe te gaan. Hopelijk ben ik er volgend jaar weer bij", liet de nummer 1 van de wereld weten.

Djokovic (34) verloor eerder deze maand in de finale van de US Open van de Rus Daniil Medvedev. Daardoor bleef hij op twintig grandslamtitels staan en moet hij het record nog steeds delen met de Zwitser Roger Federer en de Spanjaard Rafael Nadal. Na die nederlaag in New York kwam Djokovic niet meer in actie.

De Serviër won het toernooi in Indian Wells vijf keer. Het toernooi wordt normaal in maart gehouden, maar vanwege de coronapandemie werd het evenement verplaatst naar het najaar (4-17 oktober).

Eerder meldden de Amerikaanse oudgediende Serena Williams, de nummer 1 van de wereld Ashleigh Barty uit Australië en de Japanse topper Naomi Osaka zich af voor het toernooi in Californië.

Meer uit Sport

Italiaanse tennislegende Pietrangeli (92) overleden

BOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.

12 minuten geleden
Wielrenner Van Aert start deze winter in acht veldritten

DEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.

1 uur geleden
Na 15 jaar weer ontknoping Formule 1 met meer dan twee coureurs

LUSAIL (ANP) - De Formule 1 krijgt een ontknoping waarin drie coureurs in de laatste grand prix van het jaar gaan uitmaken wie de kampioen wordt. Dat zijn regerend kampioen Max Verstappen (Red Bull), de huidige WK-leider Lando Norris (McLaren) en Oscar Piastri (McLaren).

2 uur geleden
Handbalster Van Wetering: konden tegen Egypte dingen uitproberen

ROTTERDAM (ANP) - Handbalster Bo van Wetering kon met Oranje tegen Egypte met een comfortabele voorsprong in de tweede helft "dingen uitproberen". Dat zei de handbalster die met acht treffers topscorer van de avond werd, na afloop van de tweede gewonnen groepswedstrijd, waardoor Nederland zich plaatste voor de hoofdronde op het WK in Ahoy Rotterdam (37-15).

12 uur geleden
Handbalsters plaatsen zich voor hoofdronde WK na zege op Egypte

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben ook de tweede groepswedstrijd op het WK in eigen land gewonnen. De ploeg van bondscoach Henrik Signell was in een uitverkocht Ahoy Rotterdam voor 9000 toeschouwers veel te sterk voor Egypte en won met 37-15. Daarmee verzekerde Oranje zich van een plek in de hoofdronde van het toernooi. Bij rust was het verschil al gemaakt en leidde Nederland met 18-10. Bo van Wetering was met acht treffers topscorer.

14 uur geleden
Bol verliest verkiezing wereldatlete van McLaughlin-Levrone

MONACO (ANP) - Femke Bol heeft naast de prijs voor beste atlete van de wereld gegrepen. De Nederlandse atlete zag de titel in de categorie baanatleten tijdens het jaarlijkse gala in Monaco gaan naar de Amerikaanse Sydney McLaughlin-Levrone, de andere finaliste in deze categorie bij de verkiezing.

14 uur geleden
Verstappen: op strategie gewonnen in Qatar, niet op snelheid

LUSAIL (ANP) - Max Verstappen won de Grote Prijs van Qatar niet omdat hij de snelste auto had, maar omdat hij voor de beste strategie koos. "Op pure snelheid kom ik tekort op de McLarens, maar dit soort races laat zien dat je met de juiste tactiek ook kunt winnen. Een race verloopt niet altijd als vooraf gedacht, er kan veel gebeuren", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull in de persconferentie na afloop.

15 uur geleden