Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic maakt in Tel Aviv succesvolle rentree op ATP Tour

Djokovic maakt in Tel Aviv succesvolle rentree op ATP Tour

TEL AVIV (ANP) - Novak Djokovic heeft een succesvolle rentree gemaakt op de ATP Tour. De Serviër bereikte de kwartfinales in Tel Aviv door met 6-0 6-3 te winnen van de Spanjaard Pablo Andujar.

Djokovic won in juli het grandslamtoernooi van Wimbledon en kwam daarna, vorige week, alleen nog in actie in de Laver Cup. Dat is een wedstrijd tussen de beste tennissers van Europa en de beste tennissers uit de rest van de wereld. Djokovic miste de US Open omdat hij zich niet heeft laten inenten tegen het coronavirus. Dat was een vereiste om mee te doen.

De 35-jarige Djokovic, die is afgezakt naar de zevende plek op de wereldranglijst, speelt in de kwartfinales tegen de Canadees Vasek Pospisil.

Meer uit Sport

Judoka Kamps naar halve finale op WK

BOEDAPEST (ANP) - Judoka Marit Kamps staat in de halve finale van de WK in Boedapest. Ze was ook te sterk voor Emma-Melis Aktas uit Estland in de klasse boven 78 kilogram.

26 minuten geleden
Zuid-Afrika op weg naar terugkeer in de Formule 1

KYALAMI (ANP/DPA) - Zuid-Afrika maakt zich op voor een terugkeer op de kalender van de Formule 1. Volgens de organisatoren van het circuit in Kyalami heeft de FIA de plannen voor een noodzakelijke upgrade van het circuit goedgekeurd. Als die vernieuwingen worden uitgevoerd kunnen er in de toekomst weer Grand Prix races worden gereden ten noorden van Johannesburg.

1 uur geleden
Rolstoeltenniskampioene De Groot gaat met trainer Sporrel werken

DEN HAAG (ANP) - Rolstoeltenniskampioene Diede de Groot gaat met trainer Dennis Sporrel werken. Na een samenwerking van tien jaar met Amanda Hopmans, kiest De Groot nu voor een ander. Sporrel beëindigde onlangs de samenwerking met proftennisser Tallon Griekspoor.

3 uur geleden
LA Lakers verkocht voor recordbedrag van 10 miljard dollar

LOS ANGELES (ANP/AFP) - De Los Angeles Lakers worden verkocht in een recorddeal van 10 miljard dollar (8,7 miljard euro), meldt ESPN woensdag. Daarmee wordt de NBA-ploeg het hoogst gewaardeerde sportteam in de Amerikaanse geschiedenis. De familie Buss draagt haar meerderheidsbelang over aan miljardair Mark Walter, die al mede-eigenaar is.

11 uur geleden
Motorcoureur Veijer maakt rentree in Grote Prijs van Italië

FLORENCE (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is fit genoeg om komend weekend zijn rentree te maken bij de Grote Prijs van Italië. Dat meldt zijn team Red Bull KTM Ajo, dat op het circuit van Mugello met Veijer en zijn Turkse teamgenoot Deniz Öncü zal starten in de Moto2.

20 uur geleden
Almeida pakt tijd terug met zege in vierde etappe in Zwitserland

PIURO (ANP) - João Almeida heeft de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland op zijn naam geschreven. De Portugees van UAE Team Emirates kwam na 193,2 kilometer na een lange solo als eerste over de streep in Piuro. De Brit Oscar Onley werd op 40 seconden tweede en Ben O'Connor uit Australië werd derde.

21 uur geleden
Topsport blijkt monocultuur: alle sporters lijken op elkaar

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse topsport kent een homogene cultuur. Het maakt niet uit in welke tak van sport, de gemiddelde topsporter is iemand met weinig angst, die tegen een stootje kan en zelf problemen oplost. Dat komt naar voren uit het omvangrijke onderzoek van Verinorm naar de topsportcultuur in Nederland.

1 dag geleden