Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic lijkt na simpele zege klaar voor titelstrijd Wimbledon

Djokovic lijkt na simpele zege klaar voor titelstrijd Wimbledon

LONDEN (ANP) - Novak Djokovic lijkt klaar om op jacht te gaan naar zijn 25e eindzege op een grand slam. De 37-jarige Serviër gunde in de eerste ronde van Wimbledon de Tsjechische qualifier Vit Kopriva slechts vijf games: 6-1 6-2 6-2.

De deelname in Londen van Djokovic, de huidige nummer 2 van de wereld, was enige tijd onzeker. De zevenvoudig kampioen van Wimbledon liep op Roland Garros een knieblessure op en werd een kleine maand geleden geopereerd. Hij zei vrijdag dat hij alleen zou spelen als hij "in staat was ver te komen en te vechten om de titel".

Op basis van zijn eerste wedstrijd moeten de andere kanshebbers op de eindzege inderdaad rekening houden met Djokovic. Hij brak in de eerste set Kopriva na een lange vierde game om op 3-1 te komen en stond in de volgende drie games geen enkel punt meer af.

Tweede set

Ook in de tweede set had Djokovic weinig moeite met de mondiale nummer 123 uit Tsjechië, die slechts twee keer zijn eigen service hield. De Serviër sloeg in de derde set op 2-2 toe en won daarna ook de laatste drie games.

Djokovic treft in de volgende ronde de winnaar van de partij tussen de Spaanse qualifier Alejandro Moro Cañas en de Brit Jacob Fearnley, die met een wildcard speelt.

Meer uit Voetbal

Grim: gelijkspel was maximaal haalbare voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

1 uur geleden
Ajax en NEC spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.

3 uur geleden
Manchester City verslaat Newcastle en verkleint gat met Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.

3 uur geleden
NAC wint van FC Volendam met 1-0 door doelpunt in slotfase

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.

4 uur geleden
Dortmund speelt gelijk in aanloop naar topduel met Bayern München

LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.

5 uur geleden
PSV na achterstand met 3-1 te sterk voor sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.

5 uur geleden
Real Madrid verliest bij Osasuna na doelpunt in slotfase

PAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.

5 uur geleden