Djokovic keert terug in Parijs met zege in dubbelspel
PARIJS (ANP) - Novak Djokovic heeft op het masterstoernooi van Parijs een succesvolle terugkeer beleefd in het dubbelspel. De Servische nummer 1 van de wereld won met zijn landgenoot Filip Krajinovic van de Australiërs Alex de Minaur en Luke Saville: 4-6 6-4 10-7.
Djokovic speelde in Parijs-Bercy zijn eerste partij sinds de verloren finale van de US Open half september. De afgelopen anderhalve maand liet Djokovic onder meer het masterstoernooi van Indian Wells schieten. Het was zelfs de vraag of hij dit jaar nog in actie zou komen.
In het enkelspel neemt Djokovic het op tegen de Hongaar Marton Fucsovics, die de Italiaan Fabio Fognini in drie sets de baas was. Djokovic (34) kan het jaar voor de zevende keer in zijn loopbaan afsluiten als de nummer 1 van de wereld, een record.
Meer uit Sport
VERONA (ANP) - Xandra Velzeboer en Jorrit Bergsma zijn zondag de vlaggendragers tijdens de sluitingsceremonie van de Olympische Winterspelen, die niet in Milaan maar in Verona plaatsvindt. Velzeboer won in het shorttrack twee gouden medailles, op de 500 en de 1000 meter. Langebaanschaatser Bergsma won zaterdag goud op de massastart, nadat hij eerder al brons had gepakt op de 10 kilometer.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is op de voorlaatste dag van de Winterspelen in Milaan naar de derde plaats in het medailleklassement gestegen. Dat was te danken aan langebaanschaatsers Jorrit Bergsma en Marijke Groenewoud, die beiden de massastart wonnen.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft tijdens de Spelen in Milaan het recordaantal gouden medailles voor Nederland naar tien gebracht. De 27-jarige regerend wereldkampioene bleef in het Milano Speed Skating Stadium in de sprint Ivanie Blondin uit Canada en Mia Manganello uit de Verenigde Staten voor.
9 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Atleet Taymir Burnet (33) heeft het Nederlands record op de 60 meter indoor verbeterd. In Apeldoorn liep hij naar een tijd van 6,51 seconden, vier honderdsten sneller dan het oude record van Elvis Afrifa.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben voor een record gezorgd. Schaatser Jorrit Bergsma bezorgde TeamNL zaterdag met een zege op de massastart de negende gouden medaille.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Spelen in Milaan met de titel op de massastart Nederland aan een recordaantal gouden medailles op de Winterspelen geholpen. De 40-jarige schaatser bleef na een lange aanval met de Deen Viktor Hald Thorup het peloton voor en liet zijn medevluchter met nog drie ronden te gaan achter.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft zich bij de Spelen in Milaan gekwalificeerd voor de finale van de massastart. In het Milano Speed Skating Stadium won de regerend wereldkampioene op de massastart haar halve finale. Ook tweevoudig olympisch kampioene Francesca Lollobrigida bereikte de eindstrijd.
10 uur geleden