Djokovic heeft Australië verlaten
MELBOURNE (ANP/RTR) - Novak Djokovic heeft Australië verlaten. De Servische tennisser stapte zondag aan het einde van de Australische avond op een vliegtuig naar Dubai. Van daaruit reist hij vermoedelijk verder naar Servië.
Eerder op de dag diende de zaak die Djokovic bij het federale hof had aangespannen. De nummer 1 van de wereld hoopte dat het hof de beslissing van de Australische minister Alex Hawke van Immigratie om zijn visum in te trekken ongeldig zou verklaren. Volgens de drie rechters had Hawke daar echter goede redenen voor. Het betekende dat Djokovic het land uit moest en niet kan meedoen aan de Australian Open, die maandag begint.
De Serviër weigert zich te laten vaccineren tegen het coronavirus. Djokovic dacht met een medische vrijstelling alsnog Australië in te mogen, maar de autoriteiten en de rechters bepaalden dat hij het land weer moet verlaten. Onder begeleiding van agenten van de federale politie keerde de tennisser zondagavond terug op het internationale vliegveld van Melbourne, zo'n anderhalve week nadat hij daar was aangekomen.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) heeft zich bij de WK in Rotterdam geplaatst voor de meerkamp- en brugfinale. Visser was in Rotterdam de enige Nederlandse vrouw die zich voor de finales wist te plaatsen.
8 uur geledenNYON (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA wil nadere opheldering van FIFA-voorzitter Gianni Infantino over zijn inmiddels ingetrokken plannen om aan private investeerders commerciële rechten te verkopen. De bond heeft 42 gedetailleerde vragen opgesteld en de onder druk staande voorzitter tot 2 november de tijd gegeven om de vragen te beantwoorden. Persbureau DPA kreeg een kopie van de brief.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (35) heeft maandag bij de WK in Rotterdam haar afscheid aangekondigd. De olympisch balkkampioene van 2016 slaagde er in Ahoy niet in om zich te plaatsen voor de individuele balkfinale en ook de teamfinale (top-acht) bleek onhaalbaar.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turnsters zijn als team definitief uitgeschakeld bij de WK in Rotterdam. Na de achtste van tien startgroepen (subdivisies) bezetten Sanne Wevers, Naomi Visser, Sanna Veerman, Vera van Pol en Vera Ubbink de negende plek in het klassement. De top acht plaatst zich voor de finale.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turnsters moeten vrezen dat hun score van 158,029 punten niet voldoende is voor een plaats in de landenfinale bij de WK in Rotterdam. Na de zevende van tien startgroepen (subdivisies) bezetten Sanne Wevers, Naomi Visser, Sanna Veerman, Vera van Pol en Vera Ubbink de zevende plek in het klassement. De top acht stroomt door naar de teamfinale.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (35) is individueel op het onderdeel balk al vroeg uitgeschakeld bij de WK in Rotterdam.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft een kleine sprong gemaakt op de wereldranglijst. De beste tennisser van Nederland steeg drie plekken en is nu de nummer 38 van de wereld.
20 uur geleden