Djokovic hard onderuit tegen Medvedev in ATP Finals
LONDEN (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is hard onderuitgegaan in zijn tweede partij in de ATP Finals. De Servische nummer 1 van de wereld verloor vrij kansloos in twee sets van Daniil Medvedev: 3-6 3-6. De Rus, als vierde geplaatst, is door zijn zege al zeker van een plek in de halve finales.
Djokovic sluit dit jaar voor de zesde keer af als de aanvoerder van de wereldranglijst, ongeacht de uitkomst van het eindejaarstoernooi in Londen. Vrijdag moet hij wel winnen om een plek bij de laatste vier te bemachtigen. Zijn tegenstander is de Duitser Alexander Zverev, die eerder woensdag in drie sets afrekende met de Argentijn Diego Schwartzman.
Medvedev won maandag van Zverev en kan rustig zijn derde groepswedstrijd tegen Schwartzman afwerken. De Rus is in topvorm. Hij won de Masters in Parijs voordat hij naar Londen kwam en dicteerde het spel in het duel met Djokovic, die de ATP Finals al vijf keer won.
Medvedev brak Djokovic voor het eerst in de 11 minuten durende zevende game van de eerste set. De Rus stootte door naar setwinst en zette zijn dominante optreden voort in de tweede set. Zijn eerste servicegame in dat tweede bedrijf won hij op 'love' in 60 seconden.
Meer uit Sport
MEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
14 minuten geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
43 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
2 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
7 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
7 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
16 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
18 uur geleden