Djokovic grapt na latertje op Roland Garros over feestje
PARIJS (ANP/RTR) - Titelverdediger Novak Djokovic plaatste zich in de nacht van zaterdag op zondag voor de achtste finales van Roland Garros. Djokovic, die pas om 3.06 uur zijn partij tegen de Italiaan Lorenzo Musetti afsloot, zat na afloop nog vol adrenaline. De Serviër grapte daarom tegen het publiek dat hij open stond voor een eventueel feestje in de vroege uurtjes van de zondagochtend.
"Wie kan er nu slapen met al die adrenaline?," vroeg hij zich af. "Als er een feestje is, dan kom ik", grapte Djokovic.
Djokovic wilde zich na zijn partij tegen Musetti niet te veel uitlaten over de late eindtijd van de wedstrijd. "Ik wil niet in dat debat verzeild raken", zei hij. "Door deze wedstrijd zijn er geweldige dingen om over te praten, want de prestaties van Lorenzo en mijzelf springen eruit vandaag. Ik wil het niet hebben over het schema."
Herstellen
"Natuurlijk heb ik er een mening over", gaf hij uiteindelijk toch toe. "Ik denk dat sommige dingen anders aangepakt hadden kunnen worden. Er zit iets moois in het winnen van een wedstrijd om drie uur 's ochtends, als het de laatste van het toernooi was geweest. Maar dat is niet het geval. Ik moet nu zo snel mogelijk herstellen. Fysiek ben ik echt tot het uiterste gegaan om deze wedstrijd te winnen."
"Als je rally's speelt van meer dan twintig slagen, om twee uur 's ochtends.... Wie speelt er om twee uur 's nachts? We spelen niet veel wedstrijden in ons leven op dat tijdstip. De omstandigheden waren erg zwaar, het was erg koud."
Djokovic moet het maandag in de achtste finales opnemen tegen de Argentijn Francisco Cerundolo.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Alexander Zverev is de ATP Finals begonnen met een zege. De als derde geplaatste Duitse tennisser versloeg de Amerikaan Ben Shelton in twee sets: 6-3 7-6 (6).
16 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft met de zege in de Grote Prijs van São Paulo een grote stap naar zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 gezet. De Britse coureur van McLaren kwam door de zeges in de grand prix en de sprintrace op 390 punten. Dat zijn er 24 meer dan zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië en 49 meer dan titelverdediger Max Verstappen.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Meerkampster Anouk Vetter zet een punt achter haar atletiekcarrière. "Het is mooi geweest. Ik merk dat ik heel erg voldaan en tevreden ben en dat het vuurtje gewoon is gedoofd", zei Vetter tegen de NOS.
18 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen had niet gedacht dat hij op het podium zou eindigen in de Grote Prijs van São Paulo na een start vanuit de pitstraat. De wereldkampioen eindigde als derde achter winnaar Lando Norris uit Groot-Brittannië en Kimi Antonelli uit Italië. "Om op het podium te eindigen vanuit de pitstraat, dat had ik echt totaal niet verwacht", zei hij in het interview na afloop.
18 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van São Paulo als derde geëindigd. De regerend wereldkampioen moest de zege op het Autódromo José Carlos Pace in Brazilië laten aan de Brit Lando Norris in de McLaren, maar beperkte de schade na een start vanuit de pitsstraat. Mercedes-coureur Kimi Antonelli werd tweede.
19 uur geleden