Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic gaat na overtuigende zege op Wimbledon tekeer tegen fans

Djokovic gaat na overtuigende zege op Wimbledon tekeer tegen fans

LONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic is na zijn overtuigende zege op Holger Rune in de vierde ronde van Wimbledon tekeergegaan tegen het volgens hem respectloze publiek. De toeschouwers waren duidelijk op de hand van de Deen, wat ze uitten door "Ruuune" te roepen op de spaarzame momenten dat hij zich liet zien. "Aan iedereen die ervoor heeft gekozen om iemand, in dit geval mij, respectloos te behandelen: slaaap lekker, slaaap lekker, slaaap lekker", zei de 37-jarige Serviër in het interview op de baan.

Vervolgens opperde de interviewer dat de fans vooral hun waardering uitten voor Rune, in plaats van Djokovic dwars te zitten. "Nee, ik accepteer dat niet. Ik weet dat ze juichten voor Rune, maar dat is een excuus om ook uit te jouwen. Ik speel al meer dan twintig jaar op dit niveau. Geloof me, ik ken alle trucjes. Ik weet hoe het werkt. Maar het is prima. Jullie krijgen mij er niet onder. Ik heb in vijandigere omstandigheden gespeeld."

In een latere reactie toonde de 24-voudig grandslamwinnaar en nummer 2 van de wereld zich iets rustiger. "Supporters hebben het recht te juichen voor wie ze willen. Ik weet ook niet wat Wimbledon eraan kan doen. Je kunt niet een heel vak leeghalen als mensen zich misdragen. Ik heb respect voor echte fans, maar zal me laten horen als iemand over de schreef gaat."

Meer uit Sport

Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

5 uur geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

8 uur geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

8 uur geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

10 uur geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

12 uur geleden
Tennisser Alcaraz lost Sinner weer af als mondiale nummer 1

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.

19 uur geleden
Teambaas Mekies prijst 'ongelooflijke prestatie' Verstappen

SÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."

1 dag geleden