Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic en Medvedev zijn erbij op eindtoernooi om Daviscup

Djokovic en Medvedev zijn erbij op eindtoernooi om Daviscup

LONDEN (ANP) - Novak Djokovic (Servië) en Daniil Medvedev (Rusland) zijn als nummers 1 en 2 van de tenniswereld van de partij bij het eindtoernooi om de Daviscup. Djokovic heeft Filip Krajinovic, Dusan Lajovic, Laslo Djere en Miomir Kecmanovic als ploeggenoten. Medvedev vormt een team met Andrej Roeblev, Aslan Karatsev, Karen Chatsjanov en Jevgeni Donskoj.

Servië speelt in groep F in Innsbruck tegen Duitsland en Oostenrijk. Rusland treedt in groep A in Madrid aan tegen titelhouder Spanje en Ecuador.

De Daviscup Finals worden van 25 november tot en met 5 december afgewerkt. De achttien deelnemende teams zijn verdeeld over zes groepen. De poulewedstrijden worden in Madrid, Innsbruck en Turijn gespeeld. De zes groepswinnaars en de twee beste nummers 2 plaatsen zich voor de kwartfinales. De halve finales en de finale worden in Madrid gespeeld.

Olympisch kampioen Alexander Zverev doet weer niet mee. De Duitser ontbrak ook bij de laatste editie in 2019. Rafael Nadal zal evenmin in actie komen. De Spaanse topper beëindigde in augustus zijn seizoen wegens een voetblessure.

Meer uit Sport

Kostjoek boekt na raketinslag emotionele zege op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.

21 minuten geleden
Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

2 uur geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

3 uur geleden
New York Knicks na nieuwe zege op Cleveland dicht bij finale NBA

CLEVELAND (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van de New York Knicks zijn in de NBA dicht bij een finale van de play-offs. Het team van coach Mike Brown versloeg in de eindstrijd van de Eastern Conference de Cleveland Cavaliers met 121-108 en nam in de best-of-seven-serie een voorsprong van 3-0 in wedstrijden. De New York Knicks zijn daarmee nog één zege verwijderd van hun eerste finale in de NBA sinds 1999.

5 uur geleden
Team Verhoeven protesteert tegen nederlaag en wil een rematch

CAÏRO (ANP) - Rico Verhoeven legt zich niet neer bij zijn nederlaag tegen Oleksandr Usyk in een gevecht om de wereldtitel van boksbond WBC. "We hebben bezwaar aangetekend bij de Middle East Professional Boxing Commission, waaronder de scheidsrechters vallen", laat manager Karim Erja weten op het vliegveld in Caïro voor de terugvlucht naar Amsterdam.

6 uur geleden
Verhoeven maakt indruk maar verliest uiteindelijk van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven is er niet in geslaagd in korte tijd geschiedenis te schrijven als bokser. De voormalige kickbokser bood Oleksandr Usyk meer dan goed partij, maar kon de onbetwiste zwaargewichtkampioen niet onttronen in hun gevecht om de wereldtitel van de prestigieuze bond WBC. Vlak bij de verlichte piramiden van Gizeh ging hij in de elfde van twaalf ronden naar de grond, waarna de scheidsrechter het gevecht beëindigde.

13 uur geleden
Verstappen zesde in kwalificatie GP Canada, pole voor Russell

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada als zesde geëindigd. Mercedes-coureur George Russell veroverde poleposition op het circuit Gilles Villeneuve in Montreal, na eerder op de dag ook al de sprintrace te hebben gewonnen. De Brit was met 1.12,578 nipt sneller dan teamgenoot en WK-leider Kimi Antonelli, die op zijn beurt weer net wereldkampioen Lando Norris achter zich hield.

15 uur geleden