Djokovic denkt nog over deelname Australian Open
MADRID (ANP) - Tennisser Novak Djokovic wil nog steeds niet zeggen of hij in januari deelneemt aan de Australian Open. De Servische nummer 1 van de wereld zei, nadat hij met zijn land was uitgeschakeld in de Davis Cup, vooral "heel moe" te zijn. "Jullie zullen zeer binnenkort weten of ik zal spelen in Melbourne", zei hij.
De organisatoren van de Australian Open (17-30 januari) maakten eerder bekend dat vaccinatie verplicht is voor deelname aan het toernooi. Djokovic toonde zich eerder niet enthousiast over vaccineren. Of hij al dan niet een prik heeft gehaald, noemde hij een privézaak. "Ik ga de komende dagen goed herstellen en het tennis even proberen te vergeten", zei de Serviër. "Ik ben heel vermoeid. Het seizoen eindigt vandaag voor mij. Ik begrijp dat jullie antwoorden willen, maar jullie gaan zien wat de toekomst brengt."
Djokovic (34) is de titelverdediger in Melbourne. Bij toernooiwinst wordt hij de eerste tennisser met meer dan twintig grandslamtitels achter zijn naam. Hij staat nu nog op gelijke hoogte met de Zwitser Roger Federer en de Spanjaard Rafael Nadal.
Meer uit Sport
KARPACZ (ANP) - Wielrenner Bart Lemmen voelde "overal pijn" na zijn val in aanloop naar zijn eerste profzege, die hij donderdag boekte in de Ronde van Polen. Dat heeft de Nederlander laten weten in een reactie via zijn ploeg Visma - Lease a Bike. De 30-jarige Lemmen kwam ten val maar won de etappe en nam de leiding in het algemeen klassement over.
7 minuten geledenTOURNON-SUR-RHÔNE (ANP) - Puck Pieterse kan zichzelf niets verwijten na de zesde etappe van de Tour de France Femmes, waarin ze derde werd achter winnares Kimberley Le Court en Cédrine Kerbaol. Dat zei de Nederlandse bolletjestruidraagster na afloop van de etappe tegen de NOS.
1 uur geledenTOURNON-SUR-RHÔNE (ANP) - Kimberley Le Court heeft de zesde etappe van de Tour de France Femmes gewonnen. De renster uit Mauritius van AG Insurance-Soudal was de beste in de heuvelachtige etappe over 153,4 kilometer van Montbrison naar Tournon-sur-Rhône. Cédrine Kerbaol uit Frankrijk werd tweede, voor de Nederlandse bolletjestruidraagster Puck Pieterse.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De kampioen van de Eredivisie mag dit seizoen een gouden schaal omhoog houden. De gouden versie van de kampioensschaal wordt ter ere van het 70-jarig bestaan van het betaald voetbal uitgereikt door Eredivisie CV en de KNVB, zo meldt de voetbalbond.
3 uur geledenKARPACZ (ANP) - De Nederlandse wielrenner Bart Lemmen heeft de vierde etappe van de Ronde van Polen gewonnen, en daarmee de leiding in het algemeen klassement overgenomen. Het is de eerste profzege voor de 30-jarige renner van Visma - Lease a Bike. Hij klopte de Italiaan Christian Scaroni in Karpacz. Axel Laurance uit Frankrijk werd derde op 14 seconden.
3 uur geledenMONTBRISON (ANP) - De wielrensters in de Tour de France Femmes zijn vertrokken voor opnieuw een zware etappe. De start van de zesde etappe was in het bij Lyon gelegen Montbrison, de finish is na 153 kilometer in Tournon-sur-Rhône.
6 uur geledenLEEK (ANP) - Groningen en Drenthe strijden alleen nog met India om de organisatie van de WK wielrennen in 2032. Dat heeft voorzitter David Lappartient van de internationale wielerbond UCI bekendgemaakt tijdens een interview. Eigenaar Thijs Rondhuis van wielerorganisatie Courage Event, een van de organisaties achter het Nederlandse WK-bid, is blij met het wegvallen van concurrenten, maar ziet India als "een van de zwaarste tegenkandidaten".
8 uur geleden