Djokovic denkt nog over deelname Australian Open
MADRID (ANP) - Tennisser Novak Djokovic wil nog steeds niet zeggen of hij in januari deelneemt aan de Australian Open. De Servische nummer 1 van de wereld zei, nadat hij met zijn land was uitgeschakeld in de Davis Cup, vooral "heel moe" te zijn. "Jullie zullen zeer binnenkort weten of ik zal spelen in Melbourne", zei hij.
De organisatoren van de Australian Open (17-30 januari) maakten eerder bekend dat vaccinatie verplicht is voor deelname aan het toernooi. Djokovic toonde zich eerder niet enthousiast over vaccineren. Of hij al dan niet een prik heeft gehaald, noemde hij een privézaak. "Ik ga de komende dagen goed herstellen en het tennis even proberen te vergeten", zei de Serviër. "Ik ben heel vermoeid. Het seizoen eindigt vandaag voor mij. Ik begrijp dat jullie antwoorden willen, maar jullie gaan zien wat de toekomst brengt."
Djokovic (34) is de titelverdediger in Melbourne. Bij toernooiwinst wordt hij de eerste tennisser met meer dan twintig grandslamtitels achter zijn naam. Hij staat nu nog op gelijke hoogte met de Zwitser Roger Federer en de Spanjaard Rafael Nadal.
Meer uit Sport
MEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen is door zijn overwinning in de Grote Prijs van Mexico-Stad van de vierde naar de tweede plaats geklommen in het kampioenschap. Dat is ook het maximaal haalbare voor de viervoudig wereldkampioen van Red Bull, want de 20-jarige Italiaan Kimi Antonelli verzekerde zich als jongste ooit al van de wereldtitel in de Formule 1. De coureur van Mercedes finishte als derde in Mexico en scoorde daarmee zoveel punten, dat hij in de resterende vier grands prix van dit seizoen niet meer te achterhalen is.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Kimi Antonelli huilde van geluk toen hij als derde over de finish reed tijdens de Grote Prijs van Mexico-Stad en zich met die positie als jongste ooit verzekerde van de wereldtitel in de Formule 1. "Ik heb het gedaan, ik heb er geen woorden voor. Dit moet ik even verwerken", zei de 20-jarige Italiaan van Mercedes tijdens het interview op de baan.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Kimi Antonelli huilde van geluk toen hij als derde over de finish reed tijdens de Grote Prijs van Mexico-Stad en zich met die positie als jongste ooit verzekerde van de wereldtitel in de Formule 1. "Ik heb het gedaan, ik heb er geen woorden voor. Dit moet ik even verwerken", zei de 20-jarige Italiaan van Mercedes tijdens het interview op de baan.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Kimi Antonelli mag zich de jongste wereldkampioen in de Formule 1 noemen. De Italiaan van Mercedes veroverde bij de Grote Prijs van Mexico op een leeftijd van 20 jaar en 68 dagen de wereldtitel in de koningsklasse van de autosport. Hij is de 36e wereldkampioen sinds het begin van de Formule 1 in 1950.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Kimi Antonelli is de derde Italiaanse wereldkampioen in de Formule 1. Zijn twee voorgangers zijn Nino Farina en Alberto Ascari, die furore maakten in de beginjaren van de koningsklasse van de autosport. Farina was in 1950 de allereerste wereldkampioen, Ascari veroverde twee titels: in 1952 en 1953. Antonelli is dus 73 jaar na Ascari de derde Italiaanse wereldkampioen.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Kimi Antonelli is de nieuwe wereldkampioen in de Formule 1. De 20-jarige Italiaan scoorde met zijn derde plaats in de Grote Prijs van Mexico-Stad de benodigde punten voor een onoverbrugbare voorsprong in de titelstrijd. Zijn rivalen George Russell en Lewis Hamilton kunnen hem in de resterende vier races van dit seizoen niet meer achterhalen.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - De Grote Prijs van Mexico-Stad in de Formule 1 is na een oponthoud van ongeveer 40 minuten hervat. De race op het hooggelegen Autódromo Hermanos Rodríguez lag lang stil na een harde crash van Valtteri Bottas.
4 uur geleden