Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic breekt met coach Ivanisevic

Djokovic breekt met coach Ivanisevic

BELGRADO (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft de samenwerking met zijn coach Goran Ivanisevic beëindigd. De Servische nummer 1 van de wereld meldt op zijn Instagram-account dat het besluit een paar dagen geleden genomen is. "Onze chemie op de baan kende zijn ups en downs, maar onze vriendschap is altijd sterk gebleven", schrijft Djokovic, die een moeizaam voorjaar kent.

Na zijn uitschakeling in de halve finales van de Australian Open keerde de 36-jarige Serviër pas in maart terug op de baan. In Indian Wells verloor hij al in de derde ronde, waarna hij zich afmeldde voor het toernooi van Miami.

Djokovic, winnaar van 24 grandslamtoernooien, voegde voormalig Wimbledonkampioen Ivanisevic in 2019 toe aan zijn begeleidingsstaf. Met hulp van de Kroaat wilde hij onder meer zijn opslag verbeteren. "Maar sindsdien droeg hij ook bij aan veel plezier en recordbrekende prestaties, zoals nog een aantal grandslamtitels", schrijft Djokovic bij een foto waarop beiden het bordspel Parchis spelen. "Het is ons 'bijgevecht' dat we al jaren leveren en dat niet zal stoppen. Dank voor alles, Sefinjo, ik houd van jou."

Djokovic meldde zich af voor het toernooi van Miami met als reden dat hij moest schipperen tussen zijn privé- en zijn professionele schema. Hij bereidt zich nu voor op het gravelseizoen met als doel op Roland Garros zijn 25e grandslamtitel te veroveren. Dat toernooi in Parijs begint op 26 mei.

Meer uit Sport

Beachvolleybalsters Stam en Schoon naar halve finales EK

STARE JABLONKI (ANP) - Beachvolleybalsters Katja Stam en Raïsa Schoon hebben zich op het EK in het Poolse Stare Jablonki overtuigend geplaatst voor de halve finales. Het als tweede geplaatste koppel won in twee sets van Anna en Katerina Pavelková uit Tsjechië: 21-13 21-9.

26 minuten geleden
Aanvoerder Brinkman gaat niet voor minder dan goud op WK hockey

AMSTERDAM (ANP) - Thierry Brinkman vindt dat het WK hockey niet geslaagd kan zijn zonder wereldtitel. Dat zei de aanvoerder van de Nederlandse hockeyers vrijdag in het spelershotel tegen het ANP. Het WK hockey in Nederland en België duurt van 15 tot en met 30 augustus.

45 minuten geleden
Hockeycoach Delmee nodigde voetbalcoach Hiddink en kok Blaauw uit

AMSTERDAM (ANP) - Jeroen Delmee, bondscoach van de Nederlandse hockeyers, nodigde in aanloop naar het WK hockey in eigen land voetbaltrainer Guus Hiddink en topkok Ron Blaauw uit om zijn selectie te inspireren. Dat zei Delmee vrijdag in aanloop naar het toernooi in het spelershotel in Amsterdam. Het WK hockey in Nederland en België duurt van 15 tot en met 30 augustus.

1 uur geleden
Routinier Bonevacia trots na mogelijk laatste EK-optreden

BIRMINGHAM (ANP) - Liemarvin Bonevacia is bezig aan zijn afscheidsjaar en hij glom van trots na mogelijk zijn allerlaatste optreden op een EK atletiek. De 37-jarige routinier was startloper in de estafetteploeg van de mannen die zich op de EK in Birmingham plaatste voor de finale van de 4x400 meter.

1 uur geleden
WK roeien in Amsterdamse Bos verwacht 40.000 bezoekers

AMSTELVEEN (ANP) - De organisatie van de wereldkampioenschappen roeien in Nederland verwacht 40.000 bezoekers. Dat zei sportorganisator TIG Sports vrijdag bij een persbijeenkomst in aanloop naar het toernooi. De WK roeien vinden van 24 tot en met 30 augustus plaats op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos.

2 uur geleden
Nillessen naar finale 1500 meter EK atletiek, Chapple ligt eruit

BIRMINGHAM (ANP) - Stefan Nillessen is door naar de finale op de 1500 meter bij de EK atletiek in Birmingham. De 23-jarige Groesbeker liep solide naar de vierde plaats in zijn serie in 3.36,07. De eerste zes verzekerden zich van een plek in de finale op zaterdag.

3 uur geleden
Estafettevrouwen met winst naar finale 4x400 meter op EK atletiek

BIRMINGHAM (ANP) - De estafettevrouwen op de 4x400 meter hebben evenals de mannen de finale gehaald op de EK in Birmingham. Vanessa Mercera, Eveline Saalberg, Nina Franke en Myrte van der Schoot wonnen hun serie vrij overtuigend in een tijd van 3.25,00.

3 uur geleden