Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic breekt met coach Ivanisevic

Djokovic breekt met coach Ivanisevic

BELGRADO (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft de samenwerking met zijn coach Goran Ivanisevic beëindigd. De Servische nummer 1 van de wereld meldt op zijn Instagram-account dat het besluit een paar dagen geleden genomen is. "Onze chemie op de baan kende zijn ups en downs, maar onze vriendschap is altijd sterk gebleven", schrijft Djokovic, die een moeizaam voorjaar kent.

Na zijn uitschakeling in de halve finales van de Australian Open keerde de 36-jarige Serviër pas in maart terug op de baan. In Indian Wells verloor hij al in de derde ronde, waarna hij zich afmeldde voor het toernooi van Miami.

Djokovic, winnaar van 24 grandslamtoernooien, voegde voormalig Wimbledonkampioen Ivanisevic in 2019 toe aan zijn begeleidingsstaf. Met hulp van de Kroaat wilde hij onder meer zijn opslag verbeteren. "Maar sindsdien droeg hij ook bij aan veel plezier en recordbrekende prestaties, zoals nog een aantal grandslamtitels", schrijft Djokovic bij een foto waarop beiden het bordspel Parchis spelen. "Het is ons 'bijgevecht' dat we al jaren leveren en dat niet zal stoppen. Dank voor alles, Sefinjo, ik houd van jou."

Djokovic meldde zich af voor het toernooi van Miami met als reden dat hij moest schipperen tussen zijn privé- en zijn professionele schema. Hij bereidt zich nu voor op het gravelseizoen met als doel op Roland Garros zijn 25e grandslamtitel te veroveren. Dat toernooi in Parijs begint op 26 mei.

Meer uit Sport

Verstappen kijkt na moeizame start uit naar geliefde GP van Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen kijkt ondanks zijn moeizame start aan het Formule 1-seizoen uit naar de Grote Prijs van Japan komend weekend, die hij vanwege de snelle bochten "een van zijn favorieten" noemt. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull begon het seizoen deze week in Australië met een zesde plek en viel een kleine twee weken geleden uit in China.

1 uur geleden
Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

20 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

21 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

1 dag geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

2 dagen geleden