Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Djokovic breekt met coach Ivanisevic

Djokovic breekt met coach Ivanisevic

BELGRADO (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft de samenwerking met zijn coach Goran Ivanisevic beëindigd. De Servische nummer 1 van de wereld meldt op zijn Instagram-account dat het besluit een paar dagen geleden genomen is. "Onze chemie op de baan kende zijn ups en downs, maar onze vriendschap is altijd sterk gebleven", schrijft Djokovic, die een moeizaam voorjaar kent.

Na zijn uitschakeling in de halve finales van de Australian Open keerde de 36-jarige Serviër pas in maart terug op de baan. In Indian Wells verloor hij al in de derde ronde, waarna hij zich afmeldde voor het toernooi van Miami.

Djokovic, winnaar van 24 grandslamtoernooien, voegde voormalig Wimbledonkampioen Ivanisevic in 2019 toe aan zijn begeleidingsstaf. Met hulp van de Kroaat wilde hij onder meer zijn opslag verbeteren. "Maar sindsdien droeg hij ook bij aan veel plezier en recordbrekende prestaties, zoals nog een aantal grandslamtitels", schrijft Djokovic bij een foto waarop beiden het bordspel Parchis spelen. "Het is ons 'bijgevecht' dat we al jaren leveren en dat niet zal stoppen. Dank voor alles, Sefinjo, ik houd van jou."

Djokovic meldde zich af voor het toernooi van Miami met als reden dat hij moest schipperen tussen zijn privé- en zijn professionele schema. Hij bereidt zich nu voor op het gravelseizoen met als doel op Roland Garros zijn 25e grandslamtitel te veroveren. Dat toernooi in Parijs begint op 26 mei.

Meer uit Sport

Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

7 uur geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

14 uur geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

15 uur geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

15 uur geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

16 uur geleden
Xandra Velzeboer pakt op WK shorttrack zilver op 1500 meter

MONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.

17 uur geleden
TeamNL op negende plaats in medaillespiegel Paralympische Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.

18 uur geleden