Djokovic blijft op Wimbledon op koers voor 20e grandslamtitel
LONDEN (ANP) - Novak Djokovic heeft op Wimbledon eenvoudig een plek in de kwartfinales bemachtigd. De Servische nummer 1 van de wereld liet in de vierde ronde de Chileen Cristian Garin met 6-2 6-4 6-2 kansloos.
De 34-jarige Djokovic is nog drie overwinningen verwijderd van zijn twintigste grandslamtitel. Hij kan op gelijke hoogte komen met zijn rivalen Rafael Nadal en Roger Federer. Nadal heeft zich afgemeld voor Wimbledon, Federer komt maandagavond nog in actie.
Tegen Garin leverde Djokovic in een uur en 48 minuten geen enkele keer zijn servicegame in en hij verloor slechts drie punten op zijn eerste opslag.
Roland Garros
Djokovic heeft al vijftien duels op rij gewonnen. Hij was vorige maand de beste op Roland Garros en schreef daarvoor ook het toernooi van Belgrado op zijn naam.
Karen Chatsjanov uit Rusland was in de vierde ronde verantwoordelijk voor de uitschakeling van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 6-4 6-3 5-7 10-8. In de vijfde set vonden maar liefst dertien servicebreaks plaats in achttien games.
Meer uit Sport
TILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de EK in Tilburg alle individuele afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de finale van de 1000 meter oppermachtig en schaatste van begin tot eind aan de leiding. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam en zondag pakte hij ook goud op de gemengde aflossing. Later op zondag kan hij er met de mannenaflossingsploeg een vijfde gouden plak aan toevoegen.
10 uur geledenTILBURG (ANP) - Arianna Fontana heeft bij de Europese kampioenschappen shorttrack de 1500 meter op haar naam gebracht. De Italiaanse bleef in Tilburg de Nederlandse Zoƫ Florence Deltrap (zilver) en haar landgenote Arianna Sighel (brons) voor.
11 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Venus Williams heeft tennishistorie geschreven als oudste deelnemer ooit aan de Australian Open. Het verblijf van de 45-jarige Amerikaanse op het grandslamtoernooi in Melbourne was van korte duur, want ze werd in de eerste ronde uitgeschakeld. Williams beet wel stevig van zich af tegen de 24-jarige Servische Olga Danilovic; ze verloor na twee uur en zeventien minuten in drie sets: 7-6 (5) 3-6 4-6.
12 uur geledenTILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben bij de Europese kampioenschappen in Tilburg goud gewonnen op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Teun Boer, Michelle Velzeboer en Jens van 't Wout wisten het Italiaanse team, dat steeds op de tweede positie lag, in het slot van de race ook van zich af te houden.
12 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich zondag zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De nummer 1 van de wereldranglijst was in Melbourne in drie sets (6-3 7-6 (2) 6-2) te sterk voor de Australiƫr Adam Walton (26). Alcaraz speelt tegen de Duitser Yannick Hanfmann om een plek in de derde ronde.
13 uur geleden